Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért bűn elcsábítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bűn elcsábítani egy foglalt nőt?

Figyelt kérdés

Főleg akkor, ha valami hibbant pasival van együtt.


Nem véletlenül választja sok esetben a nő a csábító közeledését. Akkor jön rá, hogy akivel már hónapok óta van, egy gyökér.


2020. ápr. 13. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem bűn, de ne csodálkozz, hogy ha valakinek nem tartod tiszteletben a kapcsolatát, úgy pofánbsz, hogy a pasija adja a másikat.
2020. ápr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
Azért mert foglalt.Én 2 évig udvaroltam egy férjezett nőnek.Sajna nem jött össze. F/44
2020. ápr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert te sem örülnék neki, ha a barátnődet/feleségedet fűzögetné valaki. Egy kapcsolat sem teljesen tökéletes, a kezdeti lángolás pár hónap/év után elmúlik. A legtöbb embernél elég önnyű elérni, hogy az amúgy jól működő, de már régebbi kapcsolatában elbizonytalanodjon emiatt.

Persze mindezek ellenére alapvetően úgy gondolom, hogy annak kell észnél lenni, aki kapcsolatban van. Szóval szerintem nem a harmadik fél hibás, mert "elcsábította", hanem az elcsábított, hogy hagyta magát, holott neki lett volna kihez hűségesnek maradni.

És nyilván abba is érdemes belegondolni, hogy ha valakit el tudsz szeretni a pasijától, akkor a következő pasi meg tőled szereti el.

2020. ápr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

"Csak az a nő foglalt, akin épp fekszenek."


Amúgy MINDIG a nő dönt, sosem a pasi!

2020. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
3%
Bűn?? Hol van a BTK-ban?????
2020. ápr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Csak a palija ki ne verje a fogad a helyéről. XD
2020. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%

Le fognak ezért szavazni de pont lecarom :)


Nem bűn.

És ha a csaj otthagyja érted a pasiját akkor az a kapcsolat annyit is ért..


Amúgy meg fordított esetben tőled is "elszeretnék" a barátnődet, nem érdekelné őket.

2020. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Volt már, hogy elvette más pasi a csajomat.


Azt gondolom, megérdemeltem, mert egy lúzer voltam. Tanultam az esetből.

2020. ápr. 13. 19:31
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Aztán ne csodálkozz, ha az ilyen nőt elviszik mellőled. Hírből se ismeri a hűséget. Akinél nincs jobb, annál van szebb. Ezen az elven mindenkit le lehet cserélni. Csak kérdés, hogy te miért akarsz megszerezni olyan nőt, aki máris keresi melletted a jobbat.
2020. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Engem csak a szex érdekel. A szerelmes dolog kalandra jók, de amúgy hosszú távon nem érdekel.
2020. ápr. 13. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!