Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit kell tennem ilyen esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tennem ilyen esetben? (megcsalás)

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nehezen hihető életkörülménynek fog tűnni, de biztosítalak titeket afelől, hogy minden leírt állítás igaznak bizonyul.

A barátommal 3 éve szeretjük egymást, de távkapcsolatban élünk. (Hatalamas távolság van köztünk) Sok akadály miatt csak most jutott oda a sor, hogy 2020. februárjában találkozzunk. Megtörtént, boldogok voltunk, mint még soha. A következő találka a coronavirus után lenne, és a találkozások egyre jobban gyarapodnának, majd 1 év után össze is költöznénk, amikor megszabadulunk a privát problémánktól. Így terveztük.


Amikor hazaértem Indiából a februári találkozásból, pár héttel azután a barátom titokban elutazott az egyik barátnőjéhez Finnországba. Hazudott, hogy elhagyta őt hónapokkal ezelőtt, mivel féltékeny voltam rá.

Pár nappal ezelőtt saját maga vallotta be, hogy találkozott a lánnyal. Azt mondta, hogy azért tette, hogy a kis utazásokkal könnyebben megkapja az európai 3 hónapos vízumot, hogy velem lehessen. Oké... nehezen beletörődtem, hogy nem tudott őszinte lenni velem, mivel egy féltékeny pióca voltam. Talán jogosan... mivel..

Miután elárulta, hogy találkozott vele, szinte érzetem, hogy megcsalt, kérdőre vontam, de hazudott. Először bevallotta, hogy egy szobában, közös ágyban aludtak. “Ez normális egy tiszteletteljes baráti kapcsolatban, nem történt semmi”. Végül győzött a belső érzékem és valahogyan, de bevallotta az igazat. Egyszer lefeküdtek. Ok...

Igazából csak pár könnyet ejtettem érte, mivel aki megcsal engem, ott elvágták az érzéseimet. Megbocsájtottam magamban, hogy ne terheljem a lelkem tovább. Nagyon nehéz, de egyre jobban vagyok.


De van egy gond: a barátom nem hagy békén az üzenetekkel. Jól tudom, mennyire ragaszkodik hozzám, de egy fikarcnyi megbánást nem érzékelek benne. Nem említettem, hogy miért történt a megcsalás: nem voltam teljes vegán a szemében. Igen. Ezért. Mivel, volt, hogy már elájultam az éhségtől, vashiányos voltam hús nélkül, szóval néha megszegtem a vegán életstílusomat.

Írta, hogy akkor kezdjünk új lappal, mivel most már “kvittek” vagyunk. Őszintén megmondom, amennyire szerettem, többé már nem vágyom az érintésére. Viszont, mivel fontos, meghatározó személy az életemben (nemcsak szerelmi szinten), ezért úgy gondoltam, hogy pár hét múlva megírom neki, hogy megbocsájtottam neki, de csak barátok maradhatunk, semmi több... és aztán úgy dugózhat, ahogy csak akar. Simán találkozhatok vele, de ez már tényleg egy tisztességes baráti kapcsolat lenne. Ez így mennyire jó megoldás számotokra?

Szerintetek attól, hogy valaki bosszúból tesz ilyet, az még szerethet igazán? Egyszerűen rosszul vagyok, ha csak arra gondolok, hogy a találkozásunk idején végig becsapott és már mindent eltervezett a hátam mögött. Abban is biztos vagyok, hogy a szülei is képben voltak mindennel és ők is elárultak. Kesze-kusza az egész, de remélem érthetően fogalmaztam. Egyetlen egy emberhez tudtam fordulni, de gondoltam itt is kiöntöm a szívem, mivel nincsenek barátaim. :)

Apropó még annyit, hogy a bizalom mennyire hozható vissza úgy általánosságban? Tapasztalat?



2020. ápr. 19. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Te magad mondod hogy aki megcsal, az elvágja magát teljesen nálad. Milyen barátságról kellene ezek után itt beszélni? Minek akarnál olyannal kapcsolatban maradni, akinek ennyit értél?


Az okról direkt nem írok, mert szót sem érdemel. Ha bármennyi is igaz ebből a sztoriból, akkor jelzem hogy még téged tesz felelősnek a saját hülyeségéért, nem tudom mi dolgod lenne még vele.

2020. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyre hülyébbek az enberek.
2020. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Le lehet pontozni nyugodtan, de őszinte véleményt fogok mondani, a távkapcsolat nem kapcsolat! Miért? Hát ezért, ami most veled történt... Egy kapscolat kettőtökről, a közös élményekről, a kommunikációról, a személyes érintésről szól...Így, ennyi találkozás mellett nem tudtok részt venni egymás életében, magyarul úgy vág át, ahogy akar.. Már itt elrontottad, Legközelebb legyen eszed és ne menj bele távkapcsolatba, mert ahogy tapasztalod, semmi értelme nincsen!!!!


A Másik ne legyél féltékeny, meg kell bíznod benne, egy kapcsolat ugyanis a bizalomról is szól, jól látható, hogy te nem tudsz bízni, vagy első kapscolat vagy nagyo namatőr vagy vagy nem nőttl még fel egy kapcsolathoz...ha nem féltékenykedsz és megtanulsz megbízni ami egy kapcsolat alappillére, akkor talán bízik benned és őszinte lesz veled... Itt is, ezt is elrontottad..


A barátod részéről nagy szemétség volt, hogy megcsalt...


Tapasztalat azt mutatja, hogy adhatsz neki újabb esélyt, csakhogy semmi értelme nincs, mert ez hogy ő megcsalt mindíg eszedbe fog jutni és nem lesz normális a kapcsolatotok emiatt... keress másik, normális, közelebb lakó pasit és távkapscolatokba ne menj bele... vagy menj,. de akkor ne csodálkozz, ha így jársz..

2020. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek barátkozni? Most itt még megszánod, mert írogat? Magának ásta a gödröt, amibe beleesett. Miért nem tiltottad le még?! Hidd el sokkal felszabadultabb leszel, ha györekestül nem lesz az életedben már.
2020. ápr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy link alak.

Mit vársz tőle?!


Kellesz neki a magyarországi tartózkodásához. Pl hogy idővel itt maradhasson, állampolgárságot szerezhessen.

Kihasznál.

Ennyire ne alázd magad. Legyen önbecsülésed.

Felejtsd el. Változtass telefonszámot, email címet.

Nem akarják megérteni a nők, hogy két különböző kultúra alapvetően a nőkkel való bánásmódban is különbözik.

Egészen más az értékrend, a gondolkodás.

Ez körberöpködi fél Európát, több helyen is van nője. A távkapcsolat nulla.

Ez egy szélhámos.

Elképesztő, hogy neked még lelki problémáid vannak.

Kirúgni és volt, nincs.

2020. ápr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalat. Ha a bizalom egyszer elveszett, az már soha többé nem áll helyre. Zarkozz el tőle minden formában. Ha jót akarsz magadnak hosszú távon.
2020. ápr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mit kell tenned? Szerintem semmit...

Elég jól kezelted a dolgot, aki megcsal az nem érdemes a szeretetedre.

Ha barátkozni akarsz vele ezekután az a te dolgod.

De egyébként jól értem, azért csalt meg mert te húst ettél? Húhaaa micsoda borzalom...

Egyébként ha azt mondod neki hogy barátok lehettek, ő elkezd teperni hogy visszakapjon. Nő és férfi közt amúgy sincs barátság....szóval értelmetlen baráti irányba terelni a dolgot.

Zárd le és kész, szerintem.

Biztos lesz olyan férfi aki normális, és gerinces, és nem csal meg.

2020. ápr. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda indok a megcsalásra. Nem mintha lenne rá megfelelő indok, de ez szubjektív.

Egy kicsi idő és majd ilyen indokok is születnek, hogy nem azt a márkájú wc papírt vette a párom, ezért megcsaltam, mert a 3. személynél pedig az van.


JÉZUSOM


Meg milyen az, hogy azt mondja, hogy már akkor egálban vagytok?! :D Ne haragudj, de csak nevetni tudok ezen, elképesztő milyen agyhalott emberek vannak, nem igazán szoktam ilyen hasonló jelzőket használni, próbálok nyitottan is gondolkodni, de ez ultra gáz.


Nyilván te döntesz, hogy mit kezdesz a ""kapcsolatotokkal"", erre azt tudom mondani, hogy a zsák a foltját megtalálja, tehát felháborodásra nincsen semmi ok.

2020. ápr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!