Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalás? Elmondjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalás? Elmondjam a barátnőmnek vagy ne? Szar ember vagyok ettől?

Figyelt kérdés

A baràtnőm döntésképtelen, és összejàrt az exével, mellette volt egy másik pasi, akivel hivatalosan nem is voltak együtt, meg a csajszi az inkább terelt a talikra. Tudtam minden dolgáról. Ez az utóbbi pasi engem mindig faggatott, hogy tudok-e valamit a csajról. De sosem mondtam neki semmit. És a baràtnőmnek se, hogy a pasi megkeresett. Aztán lett egy buli, amin ezzel a sráccal lefeküdtem. Bűntudatom van, a barátnőm miatt, bár tudtam hogy nem igazán akar a sráctól már semmit. Nincsenek is együtt, egyéb okok miatt a kapcsolatuk is megszakadt. Én alkalmanként beszélek a sráccal, de én sem akarok tőle semmit.

Ez most megcsalás, vagy nem? Vagy legyen bűntudatom, vagy ne? Elmondjam, vagy ne?

Szar érzés.. (A szex se volt a legjobb)


2020. ápr. 14. 21:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy megcsalás.
2020. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
Szóval ti biszexek vagytok vagy mi?
2020. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Rosszul tettem fel a kérdést. Nem vagyunk biszexek. A srácnak ez megcsalás-e?

Én csak lelkileg nem érzem magam tisztának.

2020. ápr. 14. 21:19
 4/17 anonim válasza:
38%
De ha te pali vagy,Es egy masik palival lefeküdtel,akkor te bi vagy....Es igen,ez megcsalas szrtm
2020. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2020. ápr. 14. 21:27
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem jól értem a kérdést, de nem tűnik megcsalásnak, mert senki nem volt kapcsolatban.
2020. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Ez most párkapcsolati kérdés és nő nő párkapcsolatról van szó vagy elírtad a kategóriát és csak barátok vagytok és te megcsalásként fogalmazod a pasit akivel kavart a kicsodád? Barátnőd úgy hogy párkapcsolatban vagytok vagy szimpla emberi barátok. Nem értem. Ha nem bi vagy és hetero akkor eltévesztetted a kategóriát ha leszbikus akkor viszont együtt vagytok akkor megcsalás és ráadásul egy olyan pasival akivel régebben kavart de nagyon katyvaz amit írtál.
2020. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%

Ja és azt is furcsálom hogy tőlünk kérdezed hogy legyen e bűntudat érzésed. Hagy világosítsalak már fel udvariasan hogy az nem ugy működik hogy ha azt mondjuk igen és te elkezdesz bűntudatkát érezni hanem úgy működik hogy alapból érez az ember ilyet.


Én vagyok a hülye hogy most nem értem a szexuális irányultságodat? A kérdés kategória ahova írtál Felnőtt párkapcsolatok - Megcsalás


Ti értitek hogy mit kérdezett mert én nem ezek alapján. 😃

2020. ápr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%
Ja így már értem mivel senki nem volt kapcsolatba nem megcsalás de ha ez kitudodik lehet a barátnőd csalódni fog benned.
2020. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
Eltévesztetted a kategóriát. Ez a barátság kategóriába tartozó kérdés.
2020. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!