Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? (megbántam)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (megbántam)

Figyelt kérdés

Sziasztok,

van egy feleségem és egy gyermekem, múlt évben félreléptem vagyis megcsaltam a feleségem, amit mélységesen megbántam, azóta sokat sírok magamban miatta és egy szörnynek érzem magam. Azért, hogy ne derüljön ki megtartottam a kapcsolatot a hölggyel mert nagyon szerelmes lett belém, folyamatosan azóta is fenyeget, hogy elmondja a feleségemnek…

Azóta is tart, én a feleségemet nagyon szeretem, de a házasságunknak valószínüleg vége lenne ha ez kiderülne.

Tudom, hogy hamarabb kellett volna erre rájönnöm, hogy nagyon szeretem a feleségem, de sajnos válságban volt akkor a házasságunk, megtörtént.

Nem akarom, hogy elváljon tőlem, hogy lehetne megszakítani a kapcsolatot szerintetek a szeretővel?



2020. ápr. 20. 17:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
csak őszintén. jobb, ha tőle tudja meg. férfinak lenni, férfiasan viselkedni ezt (is) jelenti. vállald a felelősséget.
2020. ápr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
*tőled
2020. ápr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Kihagyva az erkölcsi prédikációt, ...szerezz a szeretődnek egy palit.
2020. ápr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Ezt beszoptad!😂😂😂
2020. ápr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A szeretőd úgyis ki fog tálalni... ez egy ketyegő bomba. Akkor már legyen annyi tartásod, hogy magad vallod be, mert ha mástól tudja meg...arra szavak nincsenek, mekkora hátbadöfés.
2020. ápr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Így meg mellbedöfés.
2020. ápr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szép lassan építsd le a kapcsolatot. Idővel kiszeret belőled, ráun a helyzetre és keres magának egy párt.
2020. ápr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem tudsz gerincet növeszteni, akkor ne érj rá a csajnak, csak rájön, hogy nem éri meg rád várni. Ha fenyeget, és zsarol, akkor azért számítsvrá, hogy előbb-utóbb úgyis kitálal.
2020. ápr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

Most mit vársz? Közösen vigasztaljunk?


"Semmi baj, Gyulukám, igaz hogy kommunikáció és más erőfeszítés helyett inkább félrekúrtál ezzel elárulva a feleséged és szembeköpve a gyerekeid is, de megbántad, ezért derék ember vagy, nagyon sajnáljuk a sorsod!"


tessék.

2020. ápr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedj borzasztó elviselhetetlenül a szeretőddel, hogy ő akarjon elhagyni és kiszeressen belőled. Így nem lesz oka miért beárulnia a feleségednek.
2020. ápr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!