Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mivel teszek jobbat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel teszek jobbat, ha elmondom egy haromgyerekes anyànak ( most vàrja a harmadikat) hogy èvek óta van egy nő akivel összejar a fèrje vagy ha hallgatok?

Figyelt kérdés
Nem akarom szètszedni őket, de forditott esetben mèg ha iszonyuan fajna is, en az igazat szeretnem tudni
2020. ápr. 21. 10:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem jobb ha kimaradsz belőle.
2020. ápr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
24%
Mindenképpen mondd el, lehetőleg a szülés előtti hetekre időzítsd a felvilágosítást!
2020. ápr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
74%
Én elmondanám és hálás lennék, ha valaki elmondja nekem egy ilyen helyzetben.
2020. ápr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
67%
Semmi közöd hozzá, a férj úgyis letagadná, aztán te lennél a szarkeverő ismerős. Ha évekig nem derült ki, és újra gyereket vállalnak, akkor nem lehet náluk olyan rossz a házasság..
2020. ápr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ne ártsd magad más életébe és dolgába.

Ők így működnek, az sem kizárt hogy a nő tudja.

Semmi közöd más életéhez.

2020. ápr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
62%
miért jó neked belefolyni? mondd el neki, hátha összeomlik a nő és elmegy ez a gyerek...akkor jól érzed magad majd?
2020. ápr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Noblesse Oblige ***** válasza:
90%
Őszintén? Ha nincs megingathatatlan bizonyítêkod rá, akkor sokra nem mész vele. Te úgyanúgy hazudhatsz, a férj ugyanúgy lehet szent a nő szemébe... én csak akkor szólnék ha van rá letagadhatatlan bizonyítékok is. Egyéb esetben te leszel a rosszindulatú.
2020. ápr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
78%

Miért hiszitek, hogy egy ilyen kérdés ártó szándékkal fogalmazódhat csak meg? Tudjátok, mi volt anyám első reakciója, mikor megtudta, hogy apám félrekúrt? Hogy mekkora hülye volt, hogy kidobott még x hónapot, amíg a viszony zajlott és hogy miért nem szólt neki senki, már rég túllenne rajta és rég boldog lehetne mással, hónapokkal kevesebb megaláztatással.

Persze a barátaitól a rokonokig mindenki tartotta a tetves pofáját, aztán kiderült, hogy mindenki tudott róla szinte.


Azzal, ha nem szólsz, te is a falazók közé tartozol. És ugyanolyan féreg leszel, mint az, akinek falazol.


Hagyd már szerencsétlen asszonyt, hogy a harmadik gyerekét ne egy csótány mellett szülje már meg.

2020. ápr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Olyan bizonyitekom van hogy video keszult arrol ahogy szexel apuci. Ezt volt szerencsem latni.
2020. ápr. 21. 10:28
 10/28 anonim ***** válasza:
68%

Engem csak az érdekel, hogy te ki vagy a sztoriban. Homevideókat azért nem nagyon szoktak mutogatni az ismerősi körben...


Jól gondolom, hogy te vagy a szerető, és most b@ssza a csőröd, hogy anyuka megint bekapta a legyet?!

2020. ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!