Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mivel teszek jobbat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel teszek jobbat, ha elmondom egy haromgyerekes anyànak ( most vàrja a harmadikat) hogy èvek óta van egy nő akivel összejar a fèrje vagy ha hallgatok?

Figyelt kérdés
Nem akarom szètszedni őket, de forditott esetben mèg ha iszonyuan fajna is, en az igazat szeretnem tudni
2020. ápr. 21. 10:06
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
41%

ne írogass már nekem privátokat, lécci...

nem b.....szta fel magát senki más rajtad kívül, aki kiakadt, mert senki se az elképzelése szerint válaszolt, aztán itt flegmázol

2020. ápr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
30%
Pont azért, mert feleség és anya vagy, gondold már át... Ok, hogy szeretne tudni róla az ember, ha átverik. DE! Szerinted mit tud csinálni, mennyi mozgástere van a feleségnek? Várandósan, két már meglévő gyerekkel... Annyit érnél csak el, hogy totál kiborulna, esetleg baj lenne a terhességgel és a babával, a másik két gyereknek sem tenne jót egy szétcsúszott anya. De ennyi, most ő nem fog tudni hirtelen pattanni és egyedül boldogulni. Ez nem az az élethelyzet. Egy gyerektelen, nem is várandós feleségnek még csak-csak elmondja az ember, de egy több kisgyerekes, terhes anyának...? Hagyd inkább. 😔
2020. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
53%
+++ nem bax oda semmilyen karantén, ahogy privizted. Nem vagyok karanténban ugyanis, kezdjük ott.Meg az is lehet, hogy annyira introvertált vagyok, hogy azt élvezném is még jobban.
2020. ápr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
36%
Minek írtál ki kérdést ha te már eldöntötted hogy elmondod? Miért nem írod meg te ki vagy a történetben hogy ennyire érdekel?
2020. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
54%
Aljas fereg lennel, ha beleartod magad.
2020. ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Elküldeném a videót ha megszült utána...
2020. ápr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Az én férjemnek volt egy viszonya, amóg terhes voltam és igen, volt közös barátunk, aki tudta, de nem szólt nekem. Nem akart belefolyni. Nekem jobb lett volna, ha szól.
2020. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
76%

Ez egy nagyon nehéz kérdés. Szinte lehetetlen előre megmondani, hogy mi lesz, pont ezért javaslom, hogy maradj ki belőle. Ha kitálalsz lehet, hogy az anyának a 3 gyerekkel majd a nagyszülőknél kell nyomorognia élet végéig egyedül, miközben minden hónapban várja a gyerektartást. Néha sajnos jobb az édes tudatlanság. Nem biztos, hogy neki jobb lesz a férje nélkül egyedül, megtörten, mintha gondtalanul elvannak így és végülis mégiscsak egy családot alkotnak, még ha olyan is amilyen.. Ha a férje amúgy jól bánik vele akkor attól még, hogy néha félrelép boldoggá tudja őt tenni.

Ráadásul félő, hogy ellened fordulna a nő is. Ilyenkor a nők hajlamosak irracionálisak lenni. A végén még kitalálja, hgoy be akarsz kavarni és tönkre akarod tenni a házasságát.

2020. ápr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!