Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy két éven át tartó megcsalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy két éven át tartó megcsalást meg lehet bocsátani?

Figyelt kérdés
És szerintetek melyik fájobb, ha különböző nőkkel van alkalmi kalandja vagy mindig ugyanazzal teszi?

2020. máj. 1. 16:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
nem lehet megbocsájtani.
2020. máj. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az egyik fájóbb mint a màsik.. :D
2020. máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Én 1 db megcsalást sem tudok megbocsájtani, de hát nem vagyunk egyformák.
2020. máj. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Az csak rajtad múlik hogy meg tudod vagy egyáltalán meg akarod-e bocsátani. És talán az fájóbb, ha eggyel, mert ott már valószínűbb hogy érzelmi kötelék is kialakult köztük.
2020. máj. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy érzed kedves kérdező...
2020. máj. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét fajta megcsalás fájó. Az alkalmi megcsalásnak több oka is lehet nem kap meg valamit az adott kapcsolatában, nem szeret de kell neki a biztonság vagy egész egyszerűen ilyen típusú férfi. Ha pedig viszonyt tart a meglévő kapcsolata mellett az azt jelenti, hogy a régi kapcsolatából nem mer kilépni, de a második kapcsolatába már érzelmeket fűz a nő/férfi iránt. Magyarul én biztos, hogy nem bocsátanám meg egyiket sem, mert a megcsalás egyenlő azzal, hogy nem tisztel, megaláz, kihasznál, pedig mégis úgy döntenél, hogy megbocsátod a megcsalás bármelyik formáját, akkor vállald a következményeit azzal, hogy megteszi még egyszer és ráadásul már azzal a tudattal, hogy “úgyis megbocsát”, mert elég lesz neki könyörögni, ígérgetni egy szóval olyan hülyének nézni, hogy az nem igaz. Engem több kapcsolatomban is megcsaltak már a megcsalás minden létező formájában és azt tudom neked mondani, hogy felesleges az ilyen emberrel folytatni bármit is.
2020. máj. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2020. máj. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Mind a kettő fájó és nem kell ehhez évekig tartó viszont. Egy alkalom után is elszáll a kapcsolat legfontosabb alapja, a bizalom, szóval minek bocsátanám meg? Egyesek szeretnek lemenni lábtörlőbe, bocs, de én nem.
2020. máj. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

Megbocsáthatod, de feledni sosem fogod és mindig ott lesz a féltékenység zöld szörnye "Hol lehet ennyi ideig? Éppen megcsal? A valóság pedig az is lehet, hogy karambol miatt órákig áll az autósor.

Arra a kérdésre, hogy melyik a fájóbb: eggyel-e, vagy többel? - nem tudok válaszolni. Ahogy érzi valaki.

2020. máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
16%
Igen.
2020. máj. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!