Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti megtudnátok bocsátani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtudnátok bocsátani egy egy éven át tartó megcsalást?

Figyelt kérdés
Miért igen vagy miért nem? Azt mondta ne dramatizáljam túl, csak havi egy két alkalommal találkoztak.

2019. jún. 27. 11:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Megbocsátanám, de a köszönésen túl semmilyen kapcsolatot nem akarnék az illetővel a továbbiakban. Mondjuk egy percen át tartó megcsalás után sem.
2019. jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Instant lapát. Nem bírom az árulókat.
2019. jún. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%

Egy éven at rendszeresen tartó dolog ahhoz már ha nincs kimondva is tartoznak érzelmek,nem egy egyszeri kaland és többet nem is kell gondolni rá.

Nem bocsájtanam meg

2019. jún. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%
Megbocsátani simán, nem szokásom dédelgetni magamban a sérelmeket, azzal csak magamnak ártok. Ettől függetlenül a bizalomvesztés nálam mindenképpen a kapcsolat végét jelenti, akármeddig is tartott a viszony. Nincs második, harmadik, nyolcvanadik esély, ha egyszer eljátsszák a bizalmam, onnantól mindennek vége közöttünk, akkor is, ha még ezek után is szeretem az illetőt.
2019. jún. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
68%

7 évig járt félre, évi kb. 4 alkalommal. Az első 'megtörtént' utána meg zsarolta az illető. Mi együtt maradtunk. Miérteket nem tudok és nem is akarok írni, mert ami rám vagy ránk igaz volt nem biztos, hogy másra is ráhúzható. Hogy nehéz volt-e? Piszkosul. Hogy lesz-e százas újra a világ rendje? Valószínű nem. Hogy most is fáj-e? Hát persze.


És persze várom a lepontozást, mert mindenki olyan könnyen ítélkezik a másik felett, és olyan könnyen hozunk döntést mások helyett.


Nem biztos, hogy az én utam jó, de ráléptem, és teszek azért, hogy a lehető legjobbat hozzam ki belőle. Az önbecsülésem meg nem más emberek visszajelzéseiből rakom össze, úgyhogy köszi, de megvan.

2019. jún. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%
5os igen jo idegrendzsered van én ezt biztosan nem bírnám
2019. jún. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
66%

Kizart.


5... megzsarolta... na hagyjuk mar.


Te dontesed persze. En ugy raktam volna ki mint macskat szharni.


Perse gyerek van az arnyalja a kepet, de ha nincs akk gondolkodas nelkul. Ha lenne akk meg sztem gondolkoda utan... en nem tudnek egyutt elni egy arulo hazug fereggel.

2019. jún. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
79%
Ha megcsalt,az gerinctelen,nem tisztel téged,de magát se.Ha egyszer is megtette,akkor is megcsalt.Neki meg hosszabb viszonya volt.Ennyi.Ezt mindenki maga dönti el.
2019. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
34%
Hahha te hülye vagy már bocsi! De azért ne dramatizáld túl :D
2019. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
75%
Megbocsátani bármit meg lehet de elfelejteni viszont nem. Onnantól kezdve a kapcsolatnak vége is lenne.
2019. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!