Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Evekig tarto szeretoi viszony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evekig tarto szeretoi viszony, tarthat ugy, hogy havonta egy szex van?

Figyelt kérdés
2020. máj. 7. 17:22
1 2
 1/14 anonim válasza:
94%

Mármint a szeretőd és közted vagy a párod és közted?

Egyébként nem hiszem, mind a kettő többet akar a havi 1-szeri alkalomnál.. Főleg ha ők a férfiak és te vagy a nő.

Persze ez csak az én véleményem.

2020. máj. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A parom lepett felre. Azt mondja csak havi egy szex volt. Negy evig
2020. máj. 7. 17:52
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Akik szeretőt tartanak, azok szerintem annál jobban szeretik a szexet, hogy havi 1 elég legyen. Persze, ha van mellette társa is, v. további szeretője...
2020. máj. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Meg párkapcsolatban is kevés a havi egy alkalom :( Szóval szerintem ez édes kevés
2020. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában így néznek ki a szeretői kapcsolatok. Van olyan viszony ahol évente csak néhányszor járnak össze. Ezek leginkább egy kis "izgalomról" szólnak és azt a célt szolgálják, hogy megtörjék a szürke hétköznapokat.
2020. máj. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg mekkora az onbecsulesed/ szerelmwd aranya
2020. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hat attol, h veled havi 1 az nem zarja ki, h masokkal is osdze jarkal..,
2020. máj. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez kicsit olyan , mint az adok kapok. Jó “lebuktam vagy gyötör a lelkiismeret“ szindrómában előadva az igazat vagyis csak részben bevallja , hogy van neki szerető , de csak havi 1x feküdt le vele ?? Na ne már , ezt ugye Te se hiszed el ?

Ne haragudj, de ennek félig nagyon kamu szaga van . Ilyen nincs , havi 1-nél jóval többet akar , ha nem azzal a szeretővel akkor keres másikat , így abban is lehet igaza , hogy x-el havi egy volt , de volt mellette még y,z is akár , na meg persze a “párja”, aki a biztos pont volt az összes közül.


Ne haragudj, ha drasztikus. Nem bántás , de ha jót akarsz magadnak hagyd ott.

2020. máj. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Vicces ember a párod😁😁ezzel akar téged nyugtatni, meg a saját bűnét kisebbíteni? Én nem hinnék neki. Ha négy évig volt egy másik nő az életében, az már nem egy kis botlás, az tartós, kőkemény szerelmi kapcsolat. Nekem hat évig tartott egy kapcsolatom, a pasinak felesége volt. Heti 3-szor találkoztunk, abból egy hétvégi nap volt. Heti két alkalommal általában volt szex, körülményektől függött. Persze mikor lebukott ő is hazudott otthon mindent a véletlenekről, stb...

Úgyhogy kedves kérdező, nem, ilyen nincs, ne hidd, hogy havi egy szex volt. Ha ezt be tudja neked adni, nagyon naiv vagy.

Amúgy hogy derült ki, lebukott vagy elmondta?

2020. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
És ha tényleg csak havi egy szex volt négy évig neked jobb, Kérdező? Megcsalt, átvert, elárult. Nem mindegy, hogy egyszer vagy 100-szor?
2020. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!