Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a párotokról kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotokról kiderülne hogy egy szexrobottal közösült/közösül rendszeresen azt megcsalásnak vennétek?

Figyelt kérdés

[link]


Erre gondolok. Én nem igazán tudom hova tenni mert végülis nem élő. De mégis olyan élethű. Én nem tudom hogyan reagálnék ha kiderülne a páromról hogy ilyet használ/használt.

Nektek mi a véleményetek erről? Megcsalásnak számít? Ha igen/nem akkor miért? Szerintetek ha elterjedne milyen hatással lenne a párkapcsolatokra?



2020. máj. 15. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem lennék kapcsolatban olyannal, aki egy milliót kidobott egy ilyen önkielégítési játékeszközre.


F

2020. máj. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem megcsalás, de nagyon gáz.Ez egy szexuális segédeszköz,ahogyan a vibrátor is. Csak azért gáz,mert arra utal,hogy nem tudja a párjával kielégítő szintre fejleszteni az együttlétet,vagy mert nem tud rendes csajt felszedni. Szerintem ezek a robotok rossz hatással vannak a kommunikációra,hozzájárulnak a nők tárgyiasításához,és rontják a kapcsolatépítő készségeket. Én megijednék attól az embertől aki egy robottal szexel.
2020. máj. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is félelmetes. Nőként megrémiszt hogy helyettesíteni akarnak egy ilyen izével. Azt mondják 20 év múlva ez teljesen normális lesz.
2020. máj. 15. 10:52
 4/11 anonim ***** válasza:

Engem nem remiszt meg, nem fogjak helyettesiteni a valodi noket, legalabbis a mi eletunk alatt meg nem lesznek egyaltalan annyira fejlettek. Ahhoz sokkal fejlettebb AI kene belejuk, hogy tenyleg ne lehessen megkulonboztetni egy embertol.

Egyebkent en is azt mondom, aki ennyit kiad egy szexrobotert, azzal nem egymast keressuk. Ha ennyire fontos neki a szex, hogy egymilliot kiad erte, az gaz.

Mas kerdes, ha esetleg elment egy ilyen szexrobot barba es csak berelt egyet egy orara, bar ahhoz meg nem tudom, kinek van gusztusa XD Hiaba takaritjak elvileg alaposan. De az annyira nem zavarna.

2020. máj. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Azt nem tudom eldönteni, hogy megcsalás-e, de hogy nem férne bele az biztos. Szakítanék.
2020. máj. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás, kíváncsi lennék, kipróbálnám én is. De ahhoz lenne egy-két szavam, hogy ennyi pénzt kidobott erre. 28/N
2020. máj. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Inkább valami retek fétisnek, ami ugyancsak kizáró ok.
2020. máj. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Hát ha ilyen nőre vágyik, akkor keressen ilyet magának, mert én nagyságrendekkel ez alatt a szint alatt vagyok, ezt szólnám.
2020. máj. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha sokkal olcsóbb lenne, mert akkor nekünk, kispénzű inceleknek is lenne esélyünk valamiféle, rendszeres nemi életre. Sajnos nagyon drága, de szerintem sokan megveszik, akiknek nincs sikerük a nőknél.
2020. máj. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Pedig sok nőnél aktívabbak lennének az ágyban. Szerintem jó irány! Az agresszió és a feszültség többnyire a szexuális energiából adódik, és az is hótziher, hogy a férfiak túlnyomó részének nem kielégítő, vagy pedig nincs is szexuális élete.

Emellett sok háziasszonyról, feleségről venné le a terhet, mivel nem kellene szexelnie a férjével akár élete végéig sem. Nálunk a munkahelyen(szellemi ágazat) gyakori téma a szex, és az van, hogy 40 felett vagy hulladék, vagy egyáltalán nincs szex.


A 20 éves korosztályban tényleg gáz lenne ilyen robottal szexelni, de 40 felett már bőven helye lenne. Ha már az emberiség döntő része egy virtuális világban él, akkor szerintem már belefér az AI-robot kombó is.

2020. máj. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!