Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik szeretőt tartanak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szeretőt tartanak, azoknak hogy hogy nincs bűntudatuk?

Figyelt kérdés
Gondolom nincs, mivel akkor nem tartana szeretőt. Gondolom sebki sem akar saját magának rossz érzést okozni.

2020. máj. 19. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Ha már megválaszoltad magadnak, mi is a kérdésed??
2020. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Meggyőzi magát arról, hogy jogosultsága van megtenni. Mert otthon nem törődnek vele, pedig ő nagyon odateszi magát, mert régen még adott magára a párja, most meg nem, de ugyanannyi figyelmet kap. Szóval van olyan eset, hogy nagyon önfeláldozó az illető, aztán elveszi a jussát, a sok házastársi "munka" után jár egy kis kényeztetés.


Vagy esetleg teljesen szétválasztja az érzelmeket az érzetektől. Azt mondja, nem jelent semmit az a másik. Főleg, hogy esetleg több is van belőle. Reggel elindul, mintha munkába menne, aztán végigkeféli mindet, aki épp ráér. Tehát valóban nem a szerető személye lényeges legtöbb esetben, akkor sem, ha mindegyiknek udvarol.


Végezetül pedig, ha a párod nem tudja, akkor nem fáj neki. Mindenki jól jár. A szerető megkapja az elismerést, a csalfa kiegyensúlyozottabb lesz, a házastárs elégedettebb a kellemes légkörben.


Persze biztos vagyok benne, hogy néha azért felmerül a kétség abban, aki csal. Ha mondjuk visszautasítják. Vajon mi rosszat tett? De ezt elnyomja egy újabb alkalommal.


Nehéz ügy. Meghasonlik egy viszonyban az ember, ha meg sokfelé szaladgál, a lelke előbb-utóbb mintha széttöredezne.


De pszichológus segíthet rajta.

2020. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Voltak már itt hasonló kérdések és jocskán jöttek válaszok is. Őszintén felforsult a gyomrom attól hogy némelyik mennyire meg tudta magyarázni, hogy miért nem megcsalás ha félreszexel rendszeresen míg a férj/feleség otthon várja.

Szóval csak így nem lehet bűntudatuk,ha részletekig menően megmagyarázák maguknak, hogy ez miért van teljesen rendben. Nekem nem menne....

2020. máj. 20. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy nincs? Olvass a témában könyveket, nagyon érdekes a pszichológiája a dolognak.
2020. máj. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Azert nincs, mert nem szeretik a párjukat.
2020. máj. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Olyat válaszolok amit még ezer megcsalós kérdéshez oda lehetne írni. Tabut döntök: Megcsalások nem egyformák szerintem. Az emberek többsége nem olyasvalakivel él együtt akiről tiniként ábrándozott de szeretett volna családot szal jóképet vágott arra ami adatott. Az igazán felháborító amikor olyan lép félre aki klassz lapokat kapott az élettől,pénzes háttér cuki pofi és “rábökéssel kiválaszthatta kivel akar összejönni,házasodni“ de mégis félrelép az újdonság varázsa miatt. Ha átlagpista megcsalja átlagjulcsát átlaggizivel az se szép de szerintem a nem hívők is ismerik a példabeszédet . Aki több tálentumot kapott, többet is kell kihoznia belőle. Vagyis akikkel kegyesebbek voltak az égiek azoknak példát kéne mutatniuk
2020. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak, akiknek valóban nincs bűntudatuk, és vannak, akiknek van, de a kísértés erősebb. Ismertem példát mindkét kategóriából.

Érdekes, bár talán csak első pillantásra tűnik ellentmondásnak, hogy a maga módján mindhárom szerette a párját. Nyilván ezt kevesen tudják valóban szeretetként elfogadni, amit megértek, ezért írom, hogy a maga módján.

Egyikük egyszer csak választásra kényszerült, és a párját választotta. A másik kettőnek nem tudom, mi lett a vége, mert már nem vagyunk egymás látókörében.

2020. máj. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!