Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy buli után kicsit ittasan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buli után kicsit ittasan barátnőm huga kiverte a farkam én meg megújjaztam. Bűntudatunk van mindkettőnknek. Megbocsájtható dolog ez? El merjük mondani? Nem akarok a hugától semmit. Szeretem a barátnőmet, csak így alakult.

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 11:12
1 2 3 4 5
 1/46 Smartguy86 ***** válasza:
89%
Ha fontos számodra barátnőd, akkor legyél vele annyira őszinte, hogy elmondod. Amúgy is vállalnod kell, ha hibáztál.
2011. máj. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
86%
Ez nagy hiba volt. Azt, hogy elmondod e, neked kell eldönteni, vállalva az esetleges jogos szakítás lehetőségét. Én elmondanám. Legalább a lelkiismeretem legyen tiszta.
2011. máj. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem lesz ismétlés, akkor nem mondanám el. Ha lenne, akkor meg azért nem mondanám el.
2011. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
89%

Amit nem tud az nem fáj.

DE ha hugicának csak egyszer is lelkizös mindent elmondunk egymásnak percei leszenk, téged úgy kipenderít a barátnöd mint a huzat. most ha elmondod, lehet megbocsájt stb... (habár szerintem ha nem valami szuper mély kapcsolat akkor nem fog) de késöbb derül ki akkor nagy botrány lesz.

kérdezd meg a hugicát mit akar.

2011. máj. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 Smartguy86 ***** válasza:
79%

Szerintem kár várni vele. Inkább mondd el, minthogy hugitól hallja vissza. Elég nagy esély van rá, hogy el fogja mondani. Ha más nem, egy testvéri veszekedés alkalmával simán előkerülne.


Ha értékeled annyira a barátnődet, akkor beismered a hibát. Meg fog bocsátani, ha szeret ő is téged annyira. Biztos nem lesz jókedve tőle, de kinek lenne. Képzeld magad a helyébe és úgy mondd el neki!

2011. máj. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
A huginak esze ágában sincs elmondani. Jobban idegesíti a dolog mint engem.
2011. máj. 17. 11:36
 7/46 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ő akarta hogy megdugjam és csak úgy csillapodott le, hogy megújjaztam, erre le akart szopni, de eltoltam magamtól. Ezután mikor lefeküdtem aludni mellém bújt és félkómában kiverte. Nem mondom, hogy tiltakoztam, de nem voltam 100%-os.
2011. máj. 17. 11:40
 8/46 Smartguy86 ***** válasza:
94%

Miért teszel fel kérdést, ha tudod, hogy nem akarod így se úgy se elmondani neki? Megerősítést vársz?


Lehet, hogy ittatok, de ha te szeretted volna annyira a barátnődet, akkor ez nem történik meg. Hugica is hibás, mert minek csinál ilyet, de neki családon belül kell lerendeznie. Én úgy érzem, nem tartod annyira érdemesnek a barátnődet, hogy elmondd neki, szóval kb. mindegy is, hogy elmondod-e, ennek a kapcsolatnak nem sok van hátra.

2011. máj. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
89%

Ha szereted őt, akkor mondd el neki... ennyit mindenképp megérdemel. Te pedig inkább vállald fel, ha már "így alakult" - hogy a te szavaiddal éljek...

De, hogyha én a helyébe képzelem magam.. Ha az én barátom bármit csinálna a hugommal, én biztos beleroppannék.. Számomra az rosszabb lenne, mintha vmi idegen csajjal tenné ugyanazt. Szóval teljes mértékben igazat adnék a barátnődnek, ha elküldene ezek után.

2011. máj. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
44%
Lehet, hogy valakinek a lelkiismerete tiszta lenne az őszinteségtől, de arra gondolj, hogy a párodnak mennyire fájna, ha megtudná. Ne mondd el, pláne, ha egyetlen alkalom volt. Ne bántsd ezzel. Sose bízna benned többé.
2011. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!