Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a párom,mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom,mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt. Kb az első másfél két hétben volt minden rendben. Aztán elkezdett tavolodni..

Sosem mondta hogy baj lenne, mindig írt, hívott becsületesen, de a szex és a találkozók sorban maradtak el.

Még csak utalni sem utalt rá, hogy problema lenne. Mindig azt mondta, hogy nem sokára lesz ideje rám is. Csak most sok a munka.

Aztán megtört a jég... Én már nem bírtam tovább.. És sajnos mivel elutazott, így írásban kérdeztem rá, hogy megcsalt e már.. Egy kezdődő kapcsolatban nem tartom normálisnak, hogy két hetente szexelunk..

Mire ő azt írta, hogy sajnos igen.

Nem érti hogy történt, és miért csinálta..

Azt sem érti miért mondta most ezt el nekem, mert nem akarta.

Én ezekre már vissza sem írtam, képtelen voltam rá..

Arra gondoltam, hogy pár napig nem is firtatnám ezt a dolgot, nem is tudom még hogy mit írhatnek.. Persze sok a kérdés bennem. Kivel, mikor és hányszor.. De azt hiszem ezek nem is fontosak, és jobb ha nem is tudom.

Ti meg tudnátok bocsátani?

Egyáltalán hogy reagaljak rá neki?



2020. jún. 4. 11:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Ezert kell varni friss kapcsolatban a szexszel, gondolom ti rogton egymasnak estetek, ha egy honapban kethetente volt szex. O nem gondolta konolyan veled, csak egy numera voltal a sok közül. Szakits vele, ne hagyd magad kihasznalni!
2020. jún. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezen nem kell gondolkodni. Kuka az egész. Felejtsd el. Csak fàjdalmat fog okozni. Ismerem a fajtàját.

Gondolkodás nélkül kur bárkivel az ilyen aki megtetszik neki.

Azért mondta el mert passzolni akar tèged.

2020. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap után, főleg hogy nem is nagyon találkoztatok, még nem is hívnám kapcsolatnak. De jobb is, ha minél előbb dobod.
2020. jún. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szaros egy hónapról beszélünk, még benne se lehetsz úgy igazán érzelmileg, nem jobb még most kilépni, amikor nem sérülsz akkorát mint megvárni, hogy már x évig csaljon meg alázgasson? Komolyan egyáltalán eszedbe jut megbocsátani? Minek maradnál vele, ha utána már soha nem bízhatnál benne, mert már bebizonyította, hogy benne nem lehet? Ne már baszki, ennyire nem gyűlölheted magad.
2020. jún. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%

Maradj vele, válaszd az egyszerűbb lehetőséget.


Az emberek többsége úgy is csak erre képes. Legyél lusta.


De ha vele maradsz egy szót se merj szólni és ne pityeregj

2020. jún. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szoval, lényegeben találkoztál egy faszival, aki pár napig normális volt veled, és néha hajlando volt megdugni, ezért azt hitted, hogy itt majd most valami kapcsolat kezdődik. Nem kezdődött. Ne faraszd magadat ilyenekkel, és ne is pazarold rá az életedet.
2020. jún. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Első kapcsolatom megcsalt már aznap egy másikkal mikor összejöttünk. Elkövettem azt a hibát hogy vele maradtam. Te ne tedd. Hidd el hogy találsz jobbat is.
2020. jún. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem egy hónapja ismerjük egymást..

Sajnos évek óta.. Csak most lett belőle "kapcsolat"

2020. jún. 4. 11:57
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

" az első másfél két hétben volt minden rendben"


Miből gondoltad?


Már akkor is voltak párhuzamos kapcsolatai, amikor megismerted.

Azért mondta el, hogy te mondd ki: vége.

Mondd ki.

Megbánta, hogy belement a kapcsolatba.

2020. jún. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Először is azt lásd be, hogy: Ő SOSEM VOLT A PÁROD. Nem is lesz.


Innen már minden nagyon egyszerűen megy.

2020. jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!