Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az, hogy sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokan megcsalás után el sem gondolkoznak a szakításon?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdést olvasok itt, hogy megcsalt a párom, most akkor szakítsak, vagy mi legyen, de szeretem őt, azt mondta többet ilyen nem lesz?

Sokan miért becsülik ennyire alá magukat és maradnak benne egy ilyen kapcsolatban, ahol gyakori a megcsalás? Én sajnos ezt nem tudom megérteni.



2020. jún. 2. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő szereti a párját, akiről szinte az egyik pillanatról a másikra derült ki hogy egy patkány, és kicsit sem az akinek hiszi. Még fel kell dolgozni az információt, aztán rájönni, hogy nem, nem egyszeri alkalom volt, nem, nem fog leállni a félredugással stb. Ez egy folyamat, és kétségbeesetten próbál tanácsokat kérni, akár idegenektől.
2020. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Oké. Én csak magamból indultam ki, hogy számomra nem lenne egy pillanatig sem kérdés, hogy ott akkor vége van.
2020. jún. 2. 20:58
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Például a piszkos anyagiak és esetleg a gyerekek miatt.
2020. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

kényelmesebb együtt maradni mint....jajj most hová költözzek...jajj most megint ismerjek meg valakit...jajj jajj jajj

jajj az a fránya lustaság.

2020. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Ahogy #3 írja.

+ van, aki mérlegel... És sok esetben egyáltalán nem önmaga alábecsülése az, ha arra jut, hogy ennél csak rosszabbat kapna vagy ugyanilyen mértékben, de más formában rosszat. Ne tegyünk már úgy, mintha mindenki számára az lenne a realitás, hogy kiugrik egy kapcsolatból, és hipp-hopp, már jönnek is sorra a jobbnál jobb jelöltek, csak győzzön válogatni. Dehogy. Lehet, hogy van, akinél jönnek csőstül (bár sokan még ezt sem mondhatják el magukról), csak épp nem jobbak azok sem. Ok, nem mennek félre, cserébe isznak. Vagy házicselédnek tartanak. Vagy férfiak esetén olyan nők, eltartatják magukat, követelőznek. Vagy nemtől függetlenül: rendesek, aranyosak, minden, csak épp vonzalom nincs. Stb.

2020. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Mert attól még, hogy az érzelmi résznek vége, a gazdasági érdekközösség fennmarad.
2020. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De a legtöbben egy sima fél éves kapcsolatot nem hajlandóak feladni, ha a partnerük megcsalta őket. Nem értem hogy lehet valakinek ennyire kevés önbecsülése, hogy inkább benne marad a kapcsolatban.
2020. jún. 2. 21:48
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudhatod, hogy az a fél év is mit jelent az adott embernek. Biztos többen is vannak, akik túl a sok sz*rságon, a pocsékabbnál pocsékabb partnereken és kapcsolatokon vagy épp hosszas egyedülléten, megcsömörlötten ott tartanak, hogy végre valaki, valami, aki/ami jó, legalábbis jobb, mint eddig bármi volt... Ha egy ilyen ponton üt be a krach, nem biztos, hogy azonnal rohansz szakítani. Huszonegy-két évesen, a 3. kapcsolatodban még lehet... Később, sok mindennel a hátad mögött, egyre kevésbé fényes kilátásokkal már nagyon más tud lenni a helyzet.
2020. jún. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, annó ismerkedtem egy lánnyal, 17 éves volt. Anyja bolti eladó, apja vezető mérnök a Győri Audiban, 4 szer annyit keresett mint a nő. A pasi minden nap matt részeg volt munka után (borzasztó stressz), hazament és megverte rendre a nőt, meg is csalta nem is egyszer. De a lány mondta, hogy az anyja soha nem fogja elhagyni, mert anyagilag függ tőle.
2020. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

a) társfüggés

b) anyagi függés(kitartott, terhesen kevés a fizu ahhoz, hogy megpattanjon)

c) az önbizalom hiány mértéktelensége

+ ezek kombinációja.

2020. jún. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!