Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyon sok nő megcsalja a párját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok nő megcsalja a párját?

Figyelt kérdés
A kérdés csak azért merült fel bennem mert az ismeretségi körömben, amelyik kapcsolatban megcsalás történt azt mindig a nő követte el. Persze biztos vannak olyanok is akik ennek az ellenkezőjét látták, nem is erre próbálom kihegyezni a kérdést. Csupán én mindig azt hittem hogy nőkre a félrelépés sokkal kevésbé jellemző.

2020. jún. 14. 10:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem többen, mint a férfiak. Csak a nőknél gyakrabban kiderül, mert könnyebben szerelmesek lesznek és borítanak mindent, vagy pedig kevésbé tudják eljátszani otthon, hogy semmi sem történt. A férfiaknak ez jobban megy érzelemmentesen, úgy, hogy otthon semmit nem vesz észre a feleség.
2020. jún. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem is próbáltam párhuzamot állítani aközé, hogy a férfiak vagy a nők lépnek többször félre. Ez nem az ember nemétől függ.
2020. jún. 14. 11:10
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

" Ez nem az ember nemétől függ."

Ellent mondasz annak, amit a kérdésedben megfogalmaztál.

2020. jún. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#3 ne haragudj de mi az ellentmondás ebben? Az, hogy megcsalja-e az ember a párját szerinte nem attól függ, hogy férfinak vagy nőnek születik, hanem a viselkedéséből ered. Úgy is kérdezhettem volna, hogy "sok ember megcsalja a párját?" csakhogy engem hetero férfiként nem érint az a kérdés, hogy egy férfi mennyit lép félre. Ez a két dolog, hol összeegyeztethetetlen egymással?
2020. jún. 14. 14:04
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, biztos van valamilyen statisztika nézz utána. mi a nagyon sok???
2020. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

Pár éve olvastam néhány felmérést és azokban az jött ki, hogy kb. a férfiak és nők fele is félrelép. Pár százalékkal kevesebb nő lép félre.

Akkor, én is ezt láttam a környezetemben, tényleg egyenlő volt a nemeknél a félrelépés.

Azóta eltelt pár év és szerintem eltolódott az egész. Férfiaknál azt látom, hogy kevesebben lépnek félre (eleve kevesebbjüknek is van esélye), akik viszont félrelépnek, azok gyakrabban. Nőknél, pedig többen lépnek félre, mert több a lehetőségük és megváltoztak. Régebben több nő volt romantikus, most meg már a szürke 50 árnyalata a menő.

2020. jún. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Mindig hüledezek az ilyen kérdések naivitásán. Nos, nézzük az átlagot. A házas férfi félrelép, viszonya van. Ugyan ki a titokzatos harmadik? Az esetek nagy részében egy szintén házas nő! Tehát nagyjából fele-fele a nemek közti arány. Tudom van kivétel, amikor független nő a szerető, tehát Ő nem csal meg senkit. Ugyanez fordítva is megvan. Feleség "Vikinek" szingli a szeretője. Meg amikor a saját nemével csal valaki. A nagy átlagot viszont nem ezek teszik ki.
2020. jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Rengeteg, sajnos.

En azt nem ertem soha ezekben, hogy miert olyan lanyok kapnak tobb figyelmet akik tok atlagosak, esetleg meg rondak is, szemelyiseguket tekintve sem valami kimagasloak, de veluk leallnak a ferfiak. A normalis, szolid, valoban szep, intelligens lanyokra meg ra se neznek. En komolyan nem ertem. O.o


19/F (meleg)

2020. jún. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#8: Azért nem érted, mert ez nincs így.
2020. jún. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Hat pedig en rohadtul ezt latom magam korul. :/
2020. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!