Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden férfi megcsalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi megcsalja a párját vagy minimum megkívánnak más nőket a feleségükön kívül?

Figyelt kérdés
2019. dec. 22. 06:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%

Akit megkivánnak azt el is viszik ha lehet. És általában lehet.


Persze, hogy megcsalja.

2019. dec. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Apád is megcsalta anyádat vagy megkívánt más nőt?
2019. dec. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Egy névtelen felmérés szerint a férfiak nagyjából fele és a nők nagyjából harmada életében legalább egyszer megcsalja a házastársát. A többiek nem. Úgyhogy vannak szép számmal hűséges férfiak is. Viszont az pusztán egy női ábránd, hogy a társuk ne is kívánjon meg soha más nőt. Aki ilyet remél vagy vár, az elrugaszkodik a valóságtól. Én még fülig szerelmes férfiként is megnéztem más nőket és vágyakoztam utánuk is. A férfi természetnek része, hogy a vonzó nők hatnak rájuk, vágyakat keltenek. De amennyire én a női ismerőseimmel való őszinte beszélgetéseimből tudom, ez általában igaz a nőkre is, legalábbis fiatalabb korban biztosan. Nekik is megremeg a lábuk egy sármos férfivel való találkozáskor, hiába élnek biztos párkapcsolatban és hiába szeretik a társukat. Ilyen az emberi természet.
2019. dec. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%
Minden nő megcsalja a párját vagy minimum megkívánnak más férfiakat a férjükön kívül?
2019. dec. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
mert te nem kívánsz meg senkit, szóba se állsz mással soha, ha van valakid... ugye?
2019. dec. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A hűség döntés kérdése. Ha valaki elhatározta magát, hogy ő márpedig hűséges lesz az aktuális párjához, akkor nincs az a hirtelen jött szenvedély vagy illuminált buli, amiben megcsalja. Viszont az, hogy kit tartunk vonzónak a párunkon kívül már nem egy tudatos döntés eredménye. Nő vagyok, de észreveszem a vonzó férfiakat én is, hiába élek boldog házasságban. Nem játszadozom el a gondolattal és nem is kezdek el az érzés mentén máshogy viselkedni, de attól még létezik olyan, hogy valaki megtetszik. Ez önkéntelen dolog, nem tudatos, az viszont már az, hogy ennek semmilyen formában sem engedek. Szóval szerintem, magamból kiindulva, a férjem is hasonlóan lehet, hogy találkozik egy vonzó nővel, akit megkíván, akár még gondolatban el is képzeli maga mellett, de mivel ő is úgy döntött anno, hogy hozzám lesz hűséges, ezért ugyanúgy nem tesz ennek érdekében semmit, mint én. Én ezt nem tartom rossz dolognak, szerintem annál többet ér a hűség, ha volt minek ellenállni. Könnyű úgy nem megcsalni a párodat, ha nincs is rá lehetőséged.
2019. dec. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4%

En más statisztikat tudok!75% ,de másik szerint meg 90% csak azok nem,akiknek nincs ra lehetoseguk.

Nincs az a ferfi aki ne tenne meg ha egy csinos nő ramaszna aki tetszik neki.

2019. dec. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Hétvége van, muszáj már kora reggel provokálnod? Ennyire nincs mit tenned?
2019. dec. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

Nem minden férfi. Kezdjük ott, hogy a férfiak jelentős része egyáltalán egy nőnek sem kell.

Marad a férfiak egy másik része, aki legalább kell nőknek. Közülük is sok a papucs, becsicskítható, tutyi-mutyi viselkedésű.

A maradék, aki nem ilyen, az megkívánhat más nőket + meg is vannak rá a képességei, hogy összehozza a dolgokat, ha akarja.


Tehát léteznek ilyen férfiak, de ez a férfiaknak csak egy kisebbsége, viszont ti nők jellemzően csak az ilyen férfiakat (tehát a kívánatos, vonzó férfiakat) veszitek észre, ezért hiszitek azt, hogy "minden" férfi. Amikor ti azt mondjátok "minden" férfi, igazából csak a top pasikra gondoltok, akiket egyáltalán észrevesztek.

2019. dec. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsoban is van igazsag.
2019. dec. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!