Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azok a szeretők, akikért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a szeretők, akikért a megcsaló elhagyta a volt párját, nem félnek, hogy egyszer ők is a megcsalt sorsára jutnak?

Figyelt kérdés

2020. jún. 14. 10:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, hogy nem gondolnak rá, mert úgy vélik, hogy a párjuk nem véletlenül választotta őket az ex helyett.

Sokféle oka-foka lehet annak, hogy valakinek tartósan szeretője lesz, főleg, ha ki is lép miatta a házasságából.

2020. jún. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Biztos rettegnek...
2020. jún. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat, akit megcsaltak, aztán lenyúlta másét, aztán nyomoz, hogy hűséges-e az illető.
2020. jún. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Ne aggódj, félelemben élnek, és legtöbbször jogosan, mert csak nagyon kicsi százalékuk marad a szerető mellett is hűséges.
2020. jún. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Akárki megcsalhat,mitől féljek?
2020. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Alessandro10 ***** válasza:
69%

Nekem megígérte az exem,amikor a volt férjét rám cserélte, hogy engem sosem csalna meg.

Na ja! Én hülye meg el is hittem neki. 😂😂😂

2020. jún. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Az én szeretőm felesége is szerető volt valamikor. Ez egy igen ritka jelenség, hogy a férj elhagyja a családját. Általában a feleségnek kell igen nagyot hibázni, hogy ez megtörténjen. A mostani asszonyka nem volt rest, lebuktatta, majd véletlenül teherbe esett. Mi 6 éve vagyunk együtt. Én szintén házas. Nem buktatom le, gyereket sem akarok már. Ez így mindkettőnknek jó. Nem gondolom, hogy félne,(feleség) mivel minden megvan a házasságukban, szex, figyelmesség, gondoskodás, semmi oka nincs feltételezni, hogy a társa mással is van rajta kívül.
2020. jún. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Én nem félek,ha megteszi mehet a pics..-ba.Mondom ezt nőként,40 évesen.
2020. jún. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

Ugye itt mindenki azt hiszi, hogy aki egyszer megcsalta a párját, az másodszor is megteszi. Ugye, aki ezt hiszi, az nem változik, nem fejlődik? Még mindig pelust hord, és anyuci büfizteti?

Mindenki változik! Napról napra új ingerek, új behatások érik amik megszabják e változás irányát, de a legtöbben fejlődni szoktak. A megcsalók is.

A másik dolog: A hűség nem tulajdonság, hanem állapot. Állapot, amit a párunk tart fenn bennünk, és mi tartunk fenn a párunkban. Azzal, hogy ébren tartjuk a szerelmet. Azzal, hogy napi szinten erősítjük azt. Azzal, hogy ápoljuk a kapcsolatot. Azzal, hogy ha együtt vagyunk, nem azt a nyamvadt telefont buzeráljuk, nem a tévét csodáljuk, hanem EGYMÁSSAL foglalkozunk. Aki szerelmes, az nem csal meg senkit. Ha igen, akkor hírből sem ismeri az igazi szerelmet. Tehát ha engem megcsalnak, kedves fiatalok, akkor ÉN voltam kevés. ÉN nem tudtam fenntartani a párom szerelmét. Nem mutogatni kell, hanem megkeresni a saját felelősségünket a történetben. És akkor még nem beszéltem aaaz egyszeri csalókról, aki csak azért lépnek félre, hogy

2020. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%

* És akkor még nem beszéltem az egyszeri csalókról, akik csak azért lépnek félre, hogy EGYSZER AZ ÉLETBEN megtapasztalják, milyen is az.

Tudom, ezt az oldalt a tinik uralják, és noha felnőttnek érzik magukat, nekik ez nagyon kínai. Az igazi felnőttkor 40 körül kezdődik, amikor az ember megtanulja helyén kezelni a dolgokat.

2020. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!