Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik a munkahelyen jöttek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a munkahelyen jöttek össze a szeretőjükkel, hogyan történt?

Figyelt kérdés
Ki kezdeményezte, a nő vagy a férfi? Hogyan közeledtetek vagy közeledett a másik fél? Mik voltak a jelek, amiből leszűrtétek, hogy zöld a lámpa?
máj. 3. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerűen.
máj. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Azért ez nem ilyen egyszerű hogy zöld a lámpa.

Kb egy év volt mire közelebb kerültünk egymáshoz és nem indokolta semmi a kapcsolatot csak jól éreztük egymást.

máj. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1 évig semlegesek voltunk. Sőt kifejezetten távolságtartó volt velem.

Aztán egy helyre kerültünk, egyre többet beszélgettünk, de tudtam hogy van felesége és egy kisfia. Elég rövid pórázon is volt tartva, mert folyton jöttek a hívások, ha nem vette fel magyarázkodott, közös facebooknak kellett lenni meg ilyenek. A pasi elkezdett felém közeledni de egyszerűen nem akartam elhinni, hogy igazak a jelek, mert egy szerető családapának tűnt.


Aztán mikor már eléggé bizalmi helyzetben voltunk, akkor egyszerre vallott szerelmet nekem és egyszerre pakolt ki a rossz házasságáról. Meglepett, örültem is neki, de én nem akartam beleugrani. Hosszú hónapokig voltam a pszichológusa plusz az olyan szeretője akivel csak flört volt, és mivel munkahelyen voltunk nem is értünk egymáshoz.


Aztán egy idő után engem zavart, hogy ha elvileg ennyire szerelmes belém, akkor miért nem lép. Egyre rosszabb embernek éreztem magam, hogy én ennek teret adok. Munkán kívül nem találkozhattunk, mert akkor mit mond otthon... Ő nem tud hazudni. De ekkor már nagyon elmérgesedett köztük a kapcsolat, válni akartak, de azért a telefonon csüngtek mindig beszéltek egymással. A gyerekkel mi lesz... Végig pátyolgattam a lelki világát, úgy, hogy max 1x csókolóztunk, lopva ért csak hozzám, nekem ez már nagyon dedó volt.


Aztán a semmiből mondtam, hogy befejeztem. Teljesen pánikba esett, hogy ne csináljam ezt, ez neki nagyon nehéz élethelyzet, csak kicsit tartsak ki, mert ő engem akar. De mondtam, hogy ha ennyi idő után sincs változás, nem akar velem egy sima programra elmenni, ő csak egy menekülő utat lát bennem és ha ennyire töketlen volt eddig is lépni, akkor inkább növesszen gerincet és ne a megcsaláson járjon az esze, hanem vagy rendbehozni a dolgokat, vagy otthagyni az asszonyt.


Megsértődött. Azóta sajnos még egy helyen dolgozunk, ők együtt vannak, de ugyanúgy lopva flörtölget velem, de én már nem viszonzom. Ugyanúgy sokat veszekednek, de én csak nevetek rajta. Bár az dicséretes, hogy nem csalta meg. Bár kinek mi a megcsalás. Engem már életemnek meg szerelmemnek szólított, meg üzenetben természetesen már 20x megdugott így meg úgy.

máj. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezek mindig rendes családapák...🤯 Kijelentik, h nekik a gyerekek az elsők, aztán szemrebbenés nélkül félredugnak. De válás az neeem jöhet szóba, mert jajmileszagyerekekkel.🙄
máj. 5. 01:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Üzenetben felköszöntött, aztán jöttek az egyre sűrűbb üzenetváltások. Ez már elég régen volt, szerelmes voltam belé, évekig vergődtem a csapdában. Emlékszem, minden reggel és este dobogó szívvel vártam az üzeneteit. Aztán elmúlt, vége, már régen túlléptem, muszáj volt.

Azóta sok minden történt, sokat tanultam az emberekről...és most megint van valaki hosszú idő után, aki nagyon tetszik és érdekel. Csak persze tiltott gyümölcs. 😕🙂

máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 naptól jobavoltunk érződött a vonzalom. Sokat beszélünk kB 3 hónap múlva kerültünk viszonyba. Sose vallott nekem szerelmet,afeleseget szereti de mivel nem volt szex otthon hozzám meg vonzodott így lettünk szeretők. 8 hónap után helyrehoztak a házasságukat mi egyre kevesebbet beszélgettünk,eltavolodotttolem de még viszonyba vagyunk a kötődés miatt. De kiábrándultunk egymásból. Nem olyann már ez. Sajnos h 1 munkahelyen vagyunk nemtudunk szakítani a kellemetlenség miatt. Inkább vagyunk így. Majd hátha megszűnik az idő mulasaval
máj. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!