Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az h.a pasik akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h.a pasik akik párkapcsolatban élnek (rövidebbhosszabb ideje) képesek leállni más csajokat fűzni? nem tartotok attól, h lebuktok, vagy ha a fűzögetett csaj vagy nem tud róla v. ha tud is, a kapcsolatotrol igent mond a randira, egyébre?

Figyelt kérdés

nektek pasik ez esetben nem számít a kapcsolatotok?

képesek vagytok belemaszni egy megcsalásba egy kaland miatt, mert épp jól néz ki a csaj?? én ezt nem értem meg.



2020. jún. 21. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
pont mint a nők a csöcsrázással...
2020. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:DD oke lehet, de azt sem értem. szólhat a kérdés fordítva a nőkhöz is, igaz!

Tehát?

mi az oka?

ha rövidebb ideje tart egy kapcsolat esetleg "még nem vetted fel a fonalat" es szinte mind1? vagy ha hosszabb ideje akkor mert már szarakodik minden? mi váltja ezt ki..? én nem értem miért nem lehet tisztességgel elvalni mért a megalazas a mód sokszor

2020. jún. 21. 20:38
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem minden férfi egyforma, te egy pasiban csalódtál, rajta kellene ezt számon kérned!
2020. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Ne általánosíts kérlek. Ahogy vannak kurvák, esküvőig szűz lányok és a 2 között az átlagos nők, úgy a férfiak közt sem csak a csélcsap kategória létezik. Vannak hűséges, tisztességes férfiak is.
2020. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

MIÉRT kell mindig általánosítani? Azért, mert van egy-két f..szfej, nem mindenki olyan. Talán apád is megcsalja folyamatosan anyádat?


Figyelj, a párom sose csalna meg, hűséges és tisztességes ember. Nem kötelező elhinni, de van ilyen is.

2020. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem erről van szó, amit ti írtok le.

félre ertes ne essek..

egy kérdés, ami régóta foglalkoztat.

nem általánosítás volt a cél. fogalmazzuk úgy h azokhoz szól aki tett már ilyet es be meri ismerni. illetve utólag meg tudja fogalmazni mi volt az oka ra.

persze egy megcsalasis minsig ket feltol fugg, nyilván a megcsalt sem szent, valami vezetett eddig.

így már érthetőbb h miylen szemszögből kérdeztem?!

2020. jún. 21. 20:54
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Rohadtul nem érthető. Kb. mindenki flörtöl mindenkivel. Ha te egy fap.na vagy és nem adod meg a pasidnak azt amit mástól megkap, akkor az a te bajod!
2020. jún. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem a fapinasag a kérdés.. ezzel semmi gond nem szokott lenni nálunk. ugyanakkor ezt tapasztalom a környezetemben h semmibe vannak véve a párkapcsolatban férfiak/nők egyaránt egx kalandert...ez miert megy így?
2020. jún. 23. 18:20
 9/9 anonim ***** válasza:
a koronavírus az oka
2020. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!