Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít (a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít (a srác szemszögéből) ha egy párkapcsolatban élő sráccal flörtölünk egymással, szexről beszélgetünk és fantáziálunk egymásról az ágyban?

Figyelt kérdés
Vagy ez “semmi”?

2018. jún. 24. 23:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Te fordítva hogy reagálnál a szitura?

Én ilyenért azonnal kidobnám a csajt.

2018. jún. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem ezzel semmi baj nincsen attol meg hogy van parod massal is lehet beszelni a szexrol es normalisnak mondhato ha masokrol is fantazialsz. En a baratom occsere "gerjedek" nagyon szexi, nem szexibb mint a pasim, de nem vagyok vak. Sok mindenki megmozgatta mar a fantaziam

Es..? Ez nem megcsalas, tudom hogy a baratom is igy van ezekkel. Persze le lehet tagadni mindent.

2018. jún. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Keress egy szabad pasit, vele nem csak fantazialnod kell majd :)
2018. jún. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom... én szingli vagyok... a srác pedig már egy ideje tetszik, egy időben alakulgatott is köztünk valami, aztán nője lett.
2018. jún. 24. 23:11
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Igen, ezt lelki megcsalásnak hívják. Nálam ez is a kapcsolat végét jelenti.
2018. jún. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Megvernélek, mint a szart a pasimmal együtt.
2018. jún. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Az. Nem csak azért, mert flörtölsz, hanem mert határozottan húzol felé. Ha a srác rámenősebb, akkor nem csak beszélgettek a szexről, hanem csináljátok is.
2018. jún. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos: szakító ok.
2018. jún. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Jó sok itt a birtokló féltékenykedő "ember"
2018. jún. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%

Miért lett hirtelen barátnője, ha veled alakult a dolog? Inkább ezt a kérdést kellene megválaszolnod saját magadnak.

Amúgy ez nem gáz, ha nyitott kapcsolatban élnek, de ha a csaj hátamögött arra recskázik, hogy leírod neki most épp a bugyid tilos le... Hááát... Fura.

2018. jún. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!