Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jogos volt a pofon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt a pofon?

Figyelt kérdés
Tegnap összevesztünk a párommal, és annyira mérges voltam hogy leöntöttem egy pohár vízzel és megcsaptam többször a vállát. Jó de én 56 kilós bőként képzelhetitwk mekkora fájdalmat tudok okozni egy 90 kilós embernek... és erre ő adott egy pofont hogy álljak már le és lefogta a kezem. Utána rögtön bocsánatot is kért, de nekem nagyon rosszul esett hogy megütött. Azt mondta hirtelwn felindulásból volt és nem volt erős. Meg ha én is megcsapkodtam előtte... jogos volt amit kaptam? Ti meg tudnátok bocsátani?

2020. jún. 21. 22:22
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
85%
Szóval te verheted, mert nő vagy, de ő nem üthet vissza? Nőként mondom, hogy ez gáz. Mármint amit te csinálsz, az gáz.
2020. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
93%
Senki nem verhet senkit. Se nő se férfi. Teljesen mindegy a fájdalom mértéke. CSak a szándék
2020. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
90%
Annyira volt jogos, mint amennyire neked csapkodni őt. Én nem tartom jogosnak a pofont, de te is ugyanolyan vétkes vagy azzal, hogy csapkodtad.
2020. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
28%
Nem volt jogos. Ha tenyérrel ütöttél a vállát, azt kb. meg sem érezte. A helyedben nem maradnék olyannal, aki nő létére pofozgat.
2020. jún. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
De ő megérdemelte azért amit tett. Hazudott.
2020. jún. 21. 22:27
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnám erre azt mondani, hogy "semmi baj, felejtsük el". Bár pohár vízzel se öntenék le senkit, és nem is lökdösném. Nekem kicsit olyan, mintha megnyertétek volna magatoknak egymást.
2020. jún. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
73%
Nincs olyan hogy valaki testi erőszakot érdemel
2020. jún. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
85%
#4 elírtam: "nő létedre"
2020. jún. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
95%
És felnőttként nem tudtad ezt megbeszélni vele, hanem egy tizenéves szintjén kiakadsz és elkezded csapkodni? :D
2020. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
82%

Mindketten rosszul reagáltatok, de a fizikai erőszakot te kezdted el. Nem volt jogos, de bocsánatot kért, és az ő reakcióját még mindig jobban megértem, mint a tiedet.

22/L

2020. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!