Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a nő megcsalja a férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő megcsalja a férfit, aki ezért felpofozza, akkor a férfi egy állat és a nő cselekedetét is érthetővé teszi. Ez igaz. Fordított esetben viszont miért jogos a nő részéről egy nagy pofon?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 17:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%

Igen sajnos így van, mert egy férfi ne üssön meg egy nőt...

De az nincs megírva, hogy ne öntsd le egy adag szarral, vagy tépd le a ruháit és dobd ki az utcára...

2013. jún. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
36%
Mert a férfi fizikailag erősebb a nőnél.
2013. jún. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Ez nem minden esetben igaz.
2013. jún. 6. 17:34
 4/33 anonim ***** válasza:
Oké,hogy erősebb.De a nő akkor se üssön.Mert ezzel kihasználja azt a helyzetét,hogy ő a gyengébbik nem
2013. jún. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki ne ütögesse a másikat.
2013. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Jó hát ha egy késsel jönne felém a csaj tuti leb*sznék neki egy óltárit.

Vagy is azt mondom, hogy vannak olyan helyzetek amikor bizony meg lehet ütni egy nőt. Mert adódhat olyan helyzet.


De 1000 más dolog van amivel büntetni lehet.

2013. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a nő cselekedetét nem teszi megmagyarázhatóvá, de senki sem ütheti meg a másikat. Mindkét nemtől egyformán gáz.
2013. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
17%
Én megcsaltam a barátomat de nem ütött meg csak hirtelen elhordott mindennek meg,hogy én se vagyok különb mint a többi ribanc de aztán megbocsájtott .HA viszont ő megcsalna én nem tudom mit csinálnék én elég agresszív vagyok miikor egy csaj rámászott elég nagyot bevertem neki úgy,hogy be is lilult a szeme lehet elöntene az adrenalin.
2013. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
A férfi erősebb a nőnél, ezért nem ütheti meg semmilyen körülmények között. Azonban ha elfogadottnak tekintjük ezt a szabályt, akkor a férfi ki van szolgáltatva a nőnek, így a nő sem ütheti meg a férfit, hiszen akkor visszaél ezzel.
2013. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
a nő sem adhat ilyenért pofont. Az sem jogos. 29/N
2013. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!