Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tudtátok meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudtátok meg, hogy megcsalnak és mennyi idő után szakítottatok? Vannak itt olyanok, akik próbálták menteni, mi lett a vége? Hihető, hogy leállnak?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Titok.
2020. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

hihető.

az első, hogy megtaláljátok, mi vezetett oda, s mi a megoldás rá!

2020. júl. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Azonnal szakítottam. Nem mentem a menthetetlent. Elvi kérdés, hogy aki így megaláz nem kap második esélyt.
2020. júl. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én történetem kicsit más. Nem konkrétan fizikailag csaltak meg, hanem az exem másokkal írogatott és kielégítette magát. Sejtettem valamit ezért belenéztem a telefonjába. Volt egy nagyon hosszú beszélgetésünk, azt mondta tudja hogy rossz, változni akar stb. Én meg akartam bocsátani. Teltek a hónapok és én egyre inkább halottnak éreztem a kapcsolatot. Az amúgy is törékeny önbizalmam hatalmas csorbát szenvedett. Hiába próbáltam megbocsátani, rengeteg elfolytott düh volt bennem.


Szerintem szép és nemes dolog megpróbálni megbocsátani, de nekem nem ment. Nem tudok úgy élni mellette, hogy megbízzak benne és ne szoruljon össze a gyomrom minden alkalommal mikor megszólal a telefonja. Ez volt az első komoly kapcsolatom és hatalmas leckét tanultam meg belőle: tiszteld a saját határaidat. Ha a te erkölcsi mércéd nem engedi a megcsalást (nálam a szexchatet sem engedte) akkor nem tudod magadra erőltetni az ellenkezőjét mert a belső konfliktus ami lesz belőle, fel fog emészteni

2020. júl. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan az legtöbbször lenni szokott, rajtam kívül mindenki tudta, csak én nem. Valahol legbelül biztosan sejtettem, de nem akartam észrevenni. Öt évig voltunk együtt, egy percre sem tervezte, hogy összeköltözik velem. Persze utólag már tudom, hogy azért, mert így könnyedén össze tudta hozni a légyottokat a több gyermekes/férjezett nőjével. Az öt év alatt végig megcsalt vele. A hányinger kerülgetett, amikor rájöttem, hogy a nő csak azért jelölt be engem facebookon és azért követte minden posztomat, hogy lássa, merre jártunk hétvégente, így ellenőrizte az exemet. Én a nőről csak annyit tudtam, illetve azt adta elő az exem, hogy a baráti körének a tagja.
2020. júl. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül derült ki. Az exférjem szeretője az egyik kolléganője volt, aki házas, 2 gyerekük is van. Összefutottunk az utcán a nő férjével és ő tálalt ki nekem. Teljesen lesokkolt, álmomban sem gondoltam volna, hogy viszonya van. Régóta éreztem, hogy valami nem okés, de nem tudtam, hogy megcsal. Összetörtem. Mivel házas voltam, így próbáltam úgy hozzáállni, hogy megteszem, amit lehet. Egy kapcsolat tönkretételéhez 2 ember kell, így mélységes önvizsgálatba süllyedtem. Nem sikerült megmenteni a házasságunkat, de teljesen jól van ez így. A mai eszemmel már bánom, hogy egyáltalán megpróbáltam, azonnal el kellett volna indítani a válópert. De tényleg szó szerint sokkos állapotban voltam akkor, nem tudtam tisztán gondolkodni.


Ismerősöktől tudom, hogy azóta is kavarnak, úgy hogy a nő nem vált el, a férje háta mögött jár össze az exférjemmel. Szóval ennyit erről, hogy leállnak.

2020. júl. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

3 és fél év után derült ki, hogy megcsalt, akkor már hónapok óta űzte. Ő maga mondta el és esküdözött, hogy megváltozik. Hittem neki, elég jó színész volt. De végül is nem ment, nem tudtam bízni benne, szóval szakítottunk. Közvetlenül utána bepróbálkozott a csajnál, akivel csalt. Ezek után szerinted megbánta és változni akart? Biztos vagyok benne, hogy nem.

Nem áll le a megcsalás, miután kiderül, csak ügyesebben fogja titkolni.

2020. júl. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem állnak le, max egy kis időre, aztán jöhet a vadászat újra.
2020. júl. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Azért vannak pozitív példák is.
2020. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!