Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rendszeres megcsalás kiderülés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszeres megcsalás kiderülése után egyből szakítottatok vagy sem? Akik benne maradtak szakítás lett a vége vagy jó?

Figyelt kérdés
2019. dec. 29. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Az egyszeri botlást talán még meg lehet beszélni, ha mindkét fél belátja hogy hibáztak, átbeszélik mi vezetett ide, és ha mindketten dolgoznak azon, hogy ez ne forduljon többé elő, akkor talán! megbocsátjható vagy minimum még egy esélyt érdemel.

De: Csak abban az esetben, ha a megcsalt fél túl tudja magát ezen tenni.


A rendszeres megcsalás viszont az már több, mint botlás, ott már valami nagyon nem stimmel. Kuka.

2019. dec. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Megprobaltam "felulemelkedni rajta" (ezt megbocsatani nem tudom),mert a gyermeket vartam, de utana is folytattak es persze lebuktak. Elsejen elkoltoztem a kozos otthonunkbol, 7.en mar az ugyved irodajaban ultem. Hulyenek azert ne nezzenek.
2019. dec. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Az elsőt megbocsájtottam olyan alapon, hogy ez ember hibázik. Amúgyis olyan időszakba történt, hogy mindkettőnk szét volt (nagy volt a nyomás akkoriban mindenfelől).


De megkértem, hogy ha bármi van, vagy úgy érzi, hogy nem tudja kielégíteni a vágyait, akkor szóljon, találunk rá vmi közös megoldást. Azaz, hogy ne hazudjon.


Párszor rákérdeztem, hogy ugye nincs semmi, meg ilyenek, és mindig nemmel felelt. Egy idő után abbahagytam, és szimplán bíztam benne.


Erre kiderült, hogy közben csalt. Szinte végig. Visszanéztem az összes kontakját, és volt, ami az előző pont idejében került be. Tehát még arra sem volt képes, hogy őszintén bevallja a tettét, amikor mondtam, hogy akár belemennék abba, hogy kielégítse mással a vágyait, és ezért végképp nem értem ezt.


Benne vagyok, mivel nincs hová mennem és nincs tőkém. A cuccaimat sem tudnám hová tenni. De nincs is nagyon értelme, mert már nem tudok megbízni senkiben sem, Őt meg most már tényleg kiismertem... Szhar az egész. Ha visszacsinálhatnám, akkor már az elsőnél léptem volna, akkor még lett vna hova.

2019. dec. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elváltam. Nem volt jobb döntésem még az életem során ettől.
2019. dec. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem érdekel a lepontozás, de ha valaki aljasul kihasználja a szeretetemet, azt már se nem tudom szeretni, se nem tudok bízni benne, így marad a saját életem felépítése.

Legyen a megcsaló férfi vagy nő, ők így döntöttek, hogy a piszkos utat választják. Hát én pedig úgy döntöttem, hogy felépítettem magam és meglepetésként kapott egy bírósági idézést. Vittem mindennek a felét, és mivel nagyon szereti a pénzt, így ugyanolyan fájdalmas volt neki megválni a megszerzett vagyonától, mint amikor én megtudtam, hogy aljasul csalt, hazudott és elrabolta a drága időmet amit rá áldoztam amikor szeretettel vártam otthon.

2019. dec. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan kapcsolatom amikor adtam még esélyt a barátnőmnek. Úgy tűnt, hogy meg tudjuk beszélni a dolgokat. persze azt az ember nehezen érti meg, hogy ezek után a barátnő miért kerüli a szexet de ez történt. A vége az lett, hogy egy másik pasival is lefeküdt. Az első megcsalás előtt az indok az volt, hogy szexuálisan hanyagoltam ami nem igaz. Utána ő hanyagolt engem és akkor az indok az volt, hogy keveset szexeltünk. Szóval mindegy mit csinálsz, ha valaki félre akar lépni akkor megteszi akkor is ha egyszer már félrelépett és úgy tűnik megbeszéltétek a dolgokat.

Szerintem ha valaki másra vágyik azt el kell engedni és más partnert keresni.

2020. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnám megbocsátani. Nincs elég önbizalmam hozzá. Akarmennyire is felül akarnék emelkedni rajta, nem tudnék. Folyton gyanakodnék és félnék, hogy megint megteszi, ez meh csak mérgezné tovabb a kapcsolatot.
2020. dec. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ilyen nem volt, legalábbis nem tudtam arról, hogy rendszeres lett volna.

Egyről tudtam, és kirúgtam.

Megszenvedtem, rosszul esett, fájt, megalázó volt, de az a tudat,

hogy megalázott, aljas volt, nem érdemelte meg a bizalmamat, szeretetemet, megerősített és hamar túl lettem rajta.

2020. dec. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ti nem szakítottak, ha ki lett emelve a kérdés. Csak vesztegeted az éveid, remélem tudod.
2020. dec. 14. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem, és most újra kiderült, hogy azóta is megcsalt :(
2020. dec. 14. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!