Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet úgy élni az életét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet úgy élni az életét egy kamionosnak,hogy az asszonyt más keféli?

Figyelt kérdés
Soha nem értettem,hisznek emberek ebben a gyönyörű mézes madzagban,hogy az asszony nem kefél félre mi közben több hétig úton van?Én akár hány kamionost ismerek,mind elvált, többnyire mert az asszony félre kefélt,vagy éppen ő maguk is,de a lényeg mindig ugyan az volt.Ezzel a tudattal hogy lehet dolgozni és egy plé bodéban recskázni,miközben az asszonyt más pumpálgatja? Tényleg nem értem...
2020. júl. 10. 14:06
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
94%
Igaz én csak 2 kamionost ismerek. Mindkét esetben a férfi (a kamionos) kefélt félre és nem az asszony.
2020. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
77%
Én az életben nem mennék kamionosnak, állandóan úton lenni éjjel nappal nulla szabadidővel és nulla élettel, nem egy álom meló
2020. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
87%
Akkor én ellenpélda vagyok.Frigid háziasszony vagyok.
2020. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
83%

1-nél a pont.


Én ammondó vagyok, hogy az kamionozzon aki egyedülálló. Akár fiatal, akár elvált, de családos embernek nagyon nem való az az élet. És nincs az a pénz ami megérje, hogy egy család széthulljon.

Eleve nem mentem volna, és nem is mentem sofőrhöz.Láttam, tudom mit kűzdenek, tudom milyen életet élnek: embertelen.Nem fehér embernek való. Családosnak meg végképpen nem.

2020. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

"Akkor én ellenpélda vagyok.Frigid háziasszony vagyok."


Haha de jót röhögtem 😄😄És ezt van olyan hülye baki elhiszi neked??

2020. júl. 10. 14:12
 6/45 anonim ***** válasza:
30%
Miért baj, ha mással kefél? Itt úgyis mindenki olyan megengedő, főleg saját magával szemben.
2020. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim válasza:
79%

Eleve kezdjük ott, hogy az sem egészséges egy házaspárnak ha külön vannak napokig, hetekig. Innentől kezdve mivel nem tudnak úgy odafigyelni egymás érzelmi szükségleteire, mintha egymás mellett lennének, lehet könnyebben kialakul más iránt vonzalom és megtörténhet a gond.

De te alapesetben csak arról beszélsz, hogy nem bírják ki szex nélkül és emiatt összefekszenek másokkal. És mondjuk tegyük fel kórházba kerül a férj vagy feleség 2 hétre egy súlyos baleset miatt..Akkor is megcsalják egymást mert hát nem bírják ki az időt.

Eleve a gondolkodással van gond.

Mindig két személyen múlik az ha tönkre megy egy kapcsolat!

Én hinnék a feleségemnek ha 2 hétig kórházban lennék. Nem romlott meg a gondolkodásunk és az erkölcsünk.

2020. júl. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
35%
4+ Nem véletlenül fizetik meg őket-nem is kicsit.
2020. júl. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

"Mindig két személyen múlik az ha tönkre megy egy kapcsolat!


Én hinnék a feleségemnek ha 2 hétig kórházban lennék. Nem romlott meg a gondolkodásunk és az erkölcsünk."


Te miről beszélsz jó ember? Azért nem hasonlítható egy 2 hetes kórházban levés,egy szinte egész évben minden hónapban több hétig távol lévő emberhez.Egy kórházi kezelés,az jó esetben egyszer van pl egy műtét miatt pl 2 hétig,de az nem egyenlő egy folyamatos távolléttel..

2020. júl. 10. 14:16
 10/45 anonim ***** válasza:
7 Ez nagyon igaz.
2020. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!