Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Feleségek akik félreléptetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek akik félreléptetek, nem volt utána lelkiismeretfurdalásotok? Férjek, és nektek? Hogy kezeltétek ezt utána? Hazamentek mintha mi sem történt volna?Működik ez hosszútávon valakivel, vagy előbb utóbb érzelmek is lesznek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 11. 18:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%

Először volt, másodszorra nem.

Egy szokásos kiadós veszekedés a semmin amit a drága asszony generál, tökéletes gyógyír a bűntudatra.


27F

2020. júl. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Én még több év után is szerelmes vagyok a szeretőmbe. Azért maradt az egész csak viszony mert Ő nem hagyná ott a családját. Tőle jobb a házasságom. Ha hazamegyek boldog vagyok, ebből a gyerekeim is profitálnak még a férjem is. Nem kapom fel a vizet a hülyeségein. Igen, hazamegyek mintha mi sem történt volna. A szeretőm is ugyanígy van. A velem eltöltött idő után figyelmesebb otthon. Szerető férj és igen jó apa.
2020. júl. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
2-es Közben a férjeddel is élsz házaséletet?
2020. júl. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1-es. Azért szomorú, hogy a viselkedésével váltja ki a feleséged hogy félrelépsz. Mi elhidegültünk olyan szinten hogy nem tud ilyen hatással lenni rám.

2-es.de az nem rossz, hogy vele milyen jó és utána haza kell menni?

2020. júl. 11. 18:40
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
2-es vagyok. Igen a férjemmel is élek nemi életet. A szeretőm is az asszonyával.
2020. júl. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Remélem, soha nem járok úgy, mint a 2. válaszoló férje. Ha ő hűséges, akkor nagyon nem ezt érdemli.
2020. júl. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
3 Nem veszed észre, hogy kamuzik?:D
2020. júl. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
39%

Megint én. Igen az rossz. Próbáltam már szakítani, többször is de nem ment.

Most már elfogadom a helyzetet. A férjem iránt már régen nem érzek szerelmet csak barátságot. A gyerekeimet meg szeretem és úgy általában a környezetemben is jól érzem magam. Miért válnék el? Akkor elvált nőként lennék egy nős férfi szeretője. Azért nem bánnám ha elmúlna ez a szerelem részemről.

2020. júl. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%

Nem úgy mentem haza mint ha mi sem történt volna, kielégülve mosolyogva.....

Szeretem a férjem, de nekem több igényem van.

2020. júl. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
7. Remélem igazad van. Isten mentsen az ilyen emberektől, mint amilyennek a 2. válaszoló kiadja magát.
2020. júl. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!