Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Működhet ez így hosszútávon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet ez így hosszútávon?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatban élek már pár éve, szeretem a párom. Egyeznek a nézeteink, ami a legtöbb dolgot illeti. Egymásra mindig számíthatunk. Családot szeretnénk pár éven belül. Ennél ideálisabb kapcsolata egyikünknek se lehetne. Ami baj, hogy sokszor elég unalmas ez a megszokás. Van egy másik férfi is az életemben, ő amúgy szintén kapcsolatban van, már férj. A helyzet náluk is ugyanez. Néha összejárunk, programokat csinálunk, dumálunk. Szerelmes vagyok belé,de tudom, hogy ha borítsnék mindent, elmúlna. Megbeszéltük, hogy nem adunk fel mindent,így fopytatjuk, nekem is rendben van így. Nem akarom hogy bármi bekavarjon a mindennapi életembe, később a családomba, de kell ez a fajta szabadság. 22 vagyok amúgy, lehet fiatal, de tudom mit akarok. Csak azt szeretném, hogy aki tapasztaltabb ebben, adjon tanácsot. Fent tudjuk ezt így tartani hosszútávon?
2017. jún. 11. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudni, de valószínűsítem hogy előbb-utóbb borul minden, pláne ha összejártok "dumcsizni".
2017. jún. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

"Komoly kapcsolatban élek már pár éve, szeretem a párom."

Szereted te a jó büdös tudod mit.........

2017. jún. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Te csak ulsz a langyos szarban, neha mesz, amerre a lyukad visz, mert gyava vagy valtoztatni. Mint valami valogatos kis kolyok... a komoly kapcsolattol, szerelemtol, szeretettol, ezen fogalmak egyaltalan felfogasatol (a megelesuktol meg plane) olyan messze vagy, hogy meg a Mako-Jeruzsalem hasonlat is tul keves lenne ezt erzekeltetni. Gondolkozzal el mar magadon egy csoppet, ahelyett, hogy gerinctelen ribikent tengeted a napjaidat, mert fosos osztonleny vagy...
2017. jún. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen miért ragaszkodsz egy olyan kapcsolathoz, ami nem működik? Mert ha unalmasnak találod, akkor az egyáltalán nem idilli, ahogy te érzed. Egyszerűen csak kapcsolatfüggő vagy és a biztonságot választod. Ha igazán szeretnéd a párod, nem aláznád meg ezzel, hogy a háta mögött összejársz egy házas emberrel(!). Konkrétan most arra gondolok, hogy megkérdezted azt, hogy jó-e az, ha hazugságra építed a jövőd... nyilván nem :D

Egyáltalán nincs bűntudatod? És még lekötnéd magad mellé a párodat így a családtervezéssel, hogy közben te ilyen ,,szabadságot" akarsz?

2017. jún. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minden rosszindulat nélkül szerintem tedd fel magadnak a kérdést : valóban ezt akarod?

- te mit szólnál ahhoz, ha a párod is kezelgetne rendszeresen egy másik csajt melletted? Merthogy neki is kell a szabadság?

- és ahhoz mit szólnál, ha te lennél a szeretőd felesége helyében?


Ha részedről ezzel semmi probléma nem lenne, akkor is a párodnak joga van tudni hogy nyitott kapcsolatban él. Különben baromira nem tisztességes. Ja ès a hazug embert hamarabb utolérik mint a sánta kuytát, csak gondoltam szólok...

2017. jún. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párod egy kicsit is figyelne rád rögtön megérezné h valami megváltozott,nem okés.Csodálom is hogy még ilyen nem történt köztetek.Viszont idővel túltoljátok a dolgot a harmadikkal,egyre magabiztosabb leszel,és akkor fogsz hibázni egy végzeteset amikor a legkevésbé számítasz rá.De ugyanez megtörténhet a másik oldalon is amire nem lehetsz befolyással.

Borul a bili,bukta van,dráma,mindenki sérül, megy majd a sz@rkenegetés,és többet soha semmi sem lesz olyan mint régen egyikőtöknél sem.

Ezt kell átgondolnod sztem,hogy megéri-e hiszen minden kiderül, mindenki lebukik előbb utóbb.

Tapasztalatból beszélek a megcsalt oldalon állok sajnos,most válok..

40F

2017. jún. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hülye kérdés. írj ha érdekel
2017. jún. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!