Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki megcsalja/megcsalta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megcsalja/megcsalta a párját, és utána ugyanúgy hazamegy szemrebbenés nélkül, az mit gondol saját magáról? Komolyan kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés
Hitvány, gerinctelen embernek tartja magát, mert tudja hogy aljas dolgot tett, vagy a másikat hibáztatja? Tükörbe tud nézni, nincs lelkiismeret-furdalása? Sokan ítélkeznek mások felett, de ha magukról van szó, valahogy elnézőbbek. PL. ha egy házas férfi félrekúr, szidják, de ha velük kúr félre, mindjárt nem olyan szörnyű ember.
2020. júl. 15. 20:02
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
4%

Moderátorok!


Megoldható, ennek a provokatív kérdésnek a törlése?


Köszönöm!

2020. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Ezen mi a provokatív? Tényleg érdekel, hogy mit gondolnak saját magukról és a tettükről, hiszen a megcsalást kb. az emberek 99 %-a elítéli.
2020. júl. 15. 20:07
 3/42 anonim ***** válasza:
97%
#1 szerintem ez annyira nem provokatív kérdés, csak szerencsétlenül van megfogalmazva.
2020. júl. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
3%

1. vagyok.


Nekem ennél enyhébb kérdéseimet is törölték már!

2020. júl. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
94%
Ez a kérdés azoknak provokatív, akik megcsalják a párjukat...
2020. júl. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
91%
#5: Mint ahogyan az #1-eske teszi. :D
2020. júl. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Hmm érdekes nemrég volt egy kérdés ahol egy csomóan ecsetelték, hogy ki hogy lépett félre, meg hogy kiderült-e. Most ők hol vannak? Na mindegy, ezt már sosem tudom meg, mi zajlik a lelkivilágukban.
2020. júl. 15. 20:29
 8/42 anonim ***** válasza:
85%
Én se értem mi ebben a provokatív. Én is kíváncsian várom a válaszokat. Szerintem, aki ilyet tesz, az nem tiszteli, nem szereti párját. Vagy egyszerűen csak nyitott kapcsolatban élnek megegyezés alapján. De az is lehet, hogy a párja már megcsalta, vagy csalja őt és ezért ő os félre jár. Ezer oka lehet a dolognak.
2020. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
63%
Én amikor még fiatalabb voltam megcsaltam az exem.Tudod mit éreztem? Semmit.Úgy voltam vele,hogy az a lány,aki azzal a pasival volt,nem ugyanaz a lány aki a barátjával van,és bűntudatom sem volt.Mire vége lett,elfelejtettem,nem gondolkoztam az eseten.
2020. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
92%

Engem csaltak már meg úgy, hogy abból semmit nem vettem észre.

Összesen 3 hónapig tartott heti 1-2 alkalommal (mikor én dolgoztam).

Utólag a nő aki csalt nem tudott értelmes magyarázatot adni miért tette, helyette inkább próbálta rám kenni az egészet, hogy az én hibámból tette mindezt.

Szerintem ez ilyen tipikus reakció egy magcsaló részéről, soha nem magában keresi a hibát hanem a másikban. Gondolom így könnyebb a lelkivilágának, hogy saját magát bassza át egy beképzelt kamu indokkal.


Viszont az tényleg érdekes volt, hogy semmi jelét nem mutatta.

Ugyan úgy szexeltünk rendszeresen, hozzám bújt az ágyban, még tervezgettünk is egy utazást külföldre.

2020. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!