Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akiknél kiderült a megcsalás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknél kiderült a megcsalás, és esküdözött a pasi, hogy szeret és leáll, tényleg leálltak, mert emgijedtek, hogy elveszítenek, vagy kiderült, hogy ugyanúgy folytatták? Hogy zárult a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2020. jan. 16. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszeri felrelepes akkor ott látok esélyt h ne ismetlodjon meg, ha többször felre lépett egy v több személlyel, akkor az még fog ismetlodni
2020. jan. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Többszöri, nagyon is
2020. jan. 16. 23:02
 3/7 Rockarc ***** válasza:
100%

Ha eddig az ertekrendje megengedte, hogy felrelepjen, akkor vajon mitol valtozna ez meg? Nyilvan megprobalja osszekapni magat, mint az alkoholista, aki nemet mond a sorre is, aztan majd megint eljon egy olyan pillanat, amikor a hanyasaban fuldoklik.


Eloszor is hazudik. Masodszor nem az lenyeg, hogy mit mond, hanem az, hogy mit tesz. Harmadszor meg nem akkor kritikus ez, amikor billeg a tu fokan, hogy kidobod, vagy sem, hanem amikor mar megint kenyelmesen erzi magat. Ekkor fog megint felrelepni.


En nem hiszek a masodik eselyben, a bortonokbol sem engedne'k ki senkit, mert azok is egyre tobb es durvabb bunismetlesbe kezdenek. Az a keves kivetel, aki megis megjavulna, tarsadalmilag nem egy nagy veszteseg (hiszen mar leszerepeltek), mint amekkora kockazatot jelentenek.


43F

2020. jan. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Mikor lankadt a figyelmem, újra megtette, ráadásul tartós viszonya volt. Mit ne mondjak, megbántam rendesen, hogy jófej akartam lenni elsőre, még én próbáltam megértő lenni először, nem érdemli meg az ilyen. Aztán meg sírt a szája, mikor azt várta, hogy megint toleráns leszek és vergődött nagyon sokáig. Legalább ezen jót kárörvendtem.
2020. jan. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyenek illúzióid, aki csal, az mindig csalni fog, ha ahhoz támad kedve.
2020. jan. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
4# Te nem kárörvendtél hanem szenvedtél. Dehogy akart a párod tőled bármit is, csak eljátszotta a nagy bűnbánót. Mindenki aki megcsalja a párját, persze hogy esküdözik hogy nem lesz többet ilyen. Ugyan már, mit is mondana? Közben meg 100%-ban konkrétan leszar hogy te mit érzel, még jót röhög is rajtad magában, miközben a szeretőjével szövi a szálakat.
2020. jan. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

Hidd el,hogy meg fog csalni még 1x és még 100x is,ha megbocsájtasz neki.

Az emberi természet nagyon nehezen változik meg,kb kényszer alatt maximum,de még úgy sem biztos. Ez a férfi ilyen marad,az új kapcsoaltában is ilyen lesz.

Saját magamon is tapasztalom,hogy tiniként voltam hűtlen párszor és felnőttként mennyire nehéz ezt leküzdeni.Akkor az aki folyamatosan cslaja a párját felnőttként is ,az szerinted valaha meg fog változni? elmondom,soha!

2020. jan. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!