Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy fogadtàtok, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadtàtok, amikor kiderült, hogy a párotok megcsalt ?

Figyelt kérdés

Mit éreztétek ? Fájdalmat , dühöt , undort, csalódást ?


És ha bocsánatot kérne, folytatnátok vele ?


2020. júl. 26. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmazzunk úgy, hogy egyiket sem, mert sokként ért.
2020. júl. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Válással fogadtam.
2020. júl. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor az ember nem fogadja, hanem elköszön;)
2020. júl. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Káröröm volt az első...,mivel ismertem akivel félrelépett...szépen odébb álltam, jobb volt nekik együtt, bár ahogy hallottam nem túl sokáig mert csúnya véget ért.

Persze az embert megviseli az ilyen árulás, de utólag hálás vagyok,hogy így alakult.

2020. júl. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó nagy csalódottságot. Benne is csalódtam, meg az életben is hogy ez velem megtörtént, úgy hogy nekem soha eszembe nem jutott volna őt megcsalni.

Abban a pillanatban omlott össze minden , álmok, tervek, világról alkotott kép...

Biztos voltam benne hogy sosem tudom elfogadni, tolerálni, vagy megbocsájtani. A vége válás lett.

F38

2020. júl. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Gonoszul hangzik, de ha még lehetne, elvetetném a gyereket. Nagyon nem akarnék egyedülálló szülő lenni, a rémálmom...


A szakítás is biztos. Amúgy sem tolerálnám a megcsalást, hát még így.

2020. júl. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!