Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szexuális tartalommal flörtöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális tartalommal flörtöl velem, miközben barátnője van? Csak szórakozik vagy kapna az alkalmon?

Figyelt kérdés
Kollégák vagyok én (N) kerültem új céghez. Projektmunka, egy ideig nem is tudtam hogy barátnője van csak a kollégák kikotyogták. Reggel megjön, a figyelme először rám irányul, nekem köszön majd a többieknek. Nem magaslabda lecsapasról van szó, hanem durván tolja. Próbáltam kipuhatolozni meddig menne el, és úgy intéztem egy alkalmat hogy számcsere lehessen belőle. Ettől ügyesen kitért, lehet elég neki az egótuning? Nem csak egyszeri szexuális flört, egyik nap vele voltam sokat és végig nyomatta. Simi tapi ilyen nem történik. Mire vall ez nála?

2020. júl. 31. 08:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Megk.rna ha alkalma lenne rá.
2020. júl. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Sok embert (férfit) szórakoztat a flörtölés, a szexuális tartalmú beszélgetés és chat, komolyabb továbblépési szándék nélkül, de feldobja a napjuk.
2020. júl. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1. Akkor miért térhetett ki a számcsere elől?
2020. júl. 31. 08:26
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
1-es vagyok.A du.áshoz nem kell hogy tudjam a telefonszámot.
2020. júl. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Lebuktassam? Szegény barátnőjét sajnálom, de akkor is meg kéne tudnia...


Aki majd válaszol az először a FŐ kérdésre is feleljetek majd erre köszönöm.

2020. júl. 31. 09:10
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Próbáltam kipuhatolozni meddig menne el"

Most nem azért, de ha annyira felháborít, hogy a csávó a barátnője mellett veled is flörtöl meg rád is nyomul, akkor a francért izgatod magad, hogy "meddig menne el?"

Ha nem tetszene a szituáció, már rég leépíthetted volna, de gondolom, azért piszkálja a fantáziádat a dolog.

2020. júl. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Próbáltam kipuhatolozni meddig menne el, és úgy intéztem egy alkalmat hogy számcsere lehessen belőle. Ettől ügyesen kitért, lehet elég neki az egótuning?"



"Lebuktassam? Szegény barátnőjét sajnálom, de akkor is meg kéne tudnia..."



Flörtölsz vele, csábítgatod aztán meg amikor mégsem él vele akkor lebuktatnád. Nem semmi vagy. Ha szerető lennél tutira lebuktatnád, ha nem hagyná el a barátnőjét.

2020. júl. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az utolsó kettő félreértett. Nem tennék ilyet a barátnőjével, a számcsere munkaügy miatt lett volna.

Azt szeretném megtudni hogy ezek alapján szerintetek csak szórakozik vagy benne lenne egy kis szexben?

2020. júl. 31. 10:37
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Retkes rib@.nc vagy!
2020. júl. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd valami félreeső helyre és próbáld meg lesz.pni. Akkor megtudod.
2020. júl. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!