Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "PUA". Valaki tud hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orton kérdése:

"PUA". Valaki tud hasonló releváns tartalommal és valódi tapasztalatokkal bíró tagokkal rendelkező FÓRUMOT mint az egykori radaralatt volt?

Figyelt kérdés
Nem trükkök, meg leírás kell, meg varázsszövegek oldala, kézikönyve. Csak egy minőségi fórum, tényleg tapasztalt tagokkal.

2015. dec. 30. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen fórum kell?
2015. dec. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Régen fönt voltam a radaralatton, de több éve nem voltam fönt.


Megszűnt az oldal?

2015. dec. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
VPC
2015. dec. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jobb lenne fórum, ahol rinyálhatnék mint egy kislány a problémámról
2015. dec. 31. 02:03
 5/9 A kérdező kommentje:
ez a VPC nem valami aktív oldal lehet, bár az is megeshet h csak admin részről, mivel semmi válasz nem érkezett a regről egy hét alatt
2016. jan. 8. 00:11
 6/9 anonim ***** válasza:
A radaralattal mi történt?
2016. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
bezárt 1..éve talán. okát nem tudom igazán, nem járt fel senki mondjuk az tény
2016. jan. 9. 14:43
 8/9 Cucmak ***** válasza:

www.puafestival.com/forum


Nincs más. Ez sem annyira aktív már. De azért van mozgás.

2016. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Manapság már nincs nagyon aktív PUA fórum. A Facebookos RSD Budapest csoportba viszonylag sokan írnak, érdemes lehet azt megnézni.
2016. júl. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!