Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az előző kapcsolatában volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előző kapcsolatában volt egy félrelépése. Adjak neki esélyt?

Figyelt kérdés
Pontosan nem tudok minden körülményt. Azt tudom, hogy a barátja nagyon féltékeny típus volt, a végén már együtt is éltek. Az embernek az volt a benyomása, hogy nem túl jó már a kapcsolatuk. Aztán megtudtam, hogy félrelépett a lány. Megcsaló az megcsaló marad mindig, vagy minden kapcsolat más és más, ezért nem kellene az előző kapcsolat hibáitól tartanom?

2020. aug. 5. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Saját vélemény, utóbbi.
2020. aug. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Nekem jó tapasztalatom van e téren. Teljes összhang 9 éve. A bunkó férjét többször megcsalta,de nem érezte bűnnek,akkora arrogáns fkalap volt.

Amúgy nagyon becsületes emberek is megteszik.

2020. aug. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Aki egyszer megteszi, megteszi többször is, és itt nem számít, hogy más a partner, mert ugye ismerjük a mondást, kutyából nem lesz szalonna.
2020. aug. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Körülményektől függ. Ha már tudod, hogy megcsalta, akkor tudakold meg azt is, hogy miért.
2020. aug. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Akinek egyszer ráfért a képére és még ezek után pluszban a másikra mutogat, hogy ő tehet róla, az tőlem maximum kosarat kapna. :D Egy normális ember magának tartozik hűséggel, nem annak, akivel épp együtt van.


Ha utálná magát érte és úgy igazán megbánta volna, ha elismerné a helyzetben a saját felelősségét, akkor lehet, hogy nem nézném semmibe. Lehet, hogy nem tudnék bízni benne továbbra sem annyira, hogy összejöjjek vele, de legalább nem éreznék undort.

2020. aug. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Minden egyes barátomat megcsaltam, kivéve a férjemet, akivel már 15 éve együtt vagyunk. Ez kapcsolattól függ, ha minden klappol, minek menjen félre az ember?
2020. aug. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az a gond, hogy(itt most nőkről van szó) majd nálad is lesz hullámvölgy, mert minden kapcsolatban van.

Ő meg majd félrelép, mert .....

Szal...

2020. aug. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
2ev szex nelkul mert a pasi nem akar??? Melyik no ne engedne a csabitasnak ha a parja telibeszarja a szexet?
2020. aug. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Nők általában az érzelmi elhanyagoltság miatt lépnek félre, a férfiak simán szexuális kíváncsiságból (nyilván nem mindig mindenkire igazak ezek).


Én adnék neki esélyt.

2020. aug. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Mert ha valakinek sz-r volt az első a kapcsolata azt is passzoljuk az elején, mert hát mi a garancia, hogy majd velem jobb lesz?

Másrészt, oké, hogy egy féltékeny f-sz volt a pasija, de ez akkor sem ok a megcsalásra, ott lehet hagyni, azt lehet mással dugni.

Nem értem, ha sz-r egy kapcsolat, akkor miért a megcsalás az opció?

Még ha meg is érdemelte a megcsalt fél, akkor is miért nem mondják ki, hogy vége? Csak akkor szakít az ember ha már van egy másik biztos pont? Ennyire kapcsolatfüggő lenne? Még akkor is ragaszkodik, hozzá, ha az sz-r, de mégse legyen egyedül?

2020. aug. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!