Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lesz valaha béke?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha béke?

Figyelt kérdés

2 évig játszott egy férfi kettős életet. Én voltam a második nő az életében tehát nem utánam kapálózott mikor minden kiderült, hanem a másik után.


Azóta eltelt 3 év. Én hagytam az egészet, valahogy visszaszerezte a nőt kis időn belül, nem tudom hogyan nem is érdekel.


Viszont!!!

Ők azóta is vergődnek, hol együtt vannak hol nem, és az a nő évente 1x mindig felkeres, hogy újra kiverje a balhét. Ez általában kb hetekig tartó cirkusz ahol faggatózik, fenyegetőzik, majd mikor mindent elmondok, nem hisz nekem. Meg akar verni, átkozódik.... A férfi mentálisan nem oké, még mindig tagad mindent, menti a menthetőt, közben kibeszéli a párját orrba szájba amiért nem hisz neki. És velem semmiképpen sem akar (vagy mer) kapcsolatba lépni, tehát szakítás után én egy szót nem beszéltem vele.


Már mindenhol le vannak tiltva, utcán kerülöm őket.


Értem, hogy nehéz volt neki feldolgozni, de évek teltek el... Nekem is ugyanúgy felszakítja a sebeket akárhányszor bekattan neki, hogy mi van, ha tényleg nekem van igazam.


Tegnap este édesanyámnak írt a nő, hogy mit tud rólunk, pedig legutóbb januárban küldtem el kívánságára, hogy milyen szexuális tartalmú üzeneteket beszéltünk akkor... Azt hittem így ennek már vége lesz és elhiszi és befejezi. Elmondott minden szajhának, rá egy hétre ugyanúgy együtt voltak... Ez így nagyon nem élet, nem igaz, hogy nem fáradtak már bele... Nekem már nagyon elegem van... Véget tudnék én ennek vetni valahogy, vagy most ezt kell elviselnem amíg együtt vannak?


(Mentségemre szól, ha tudom, hogy ilyen elmeroggyant emberről van szó, soha nem kezdtem volna vele. Már átkozom a napot..)


máj. 11. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Feljelented zaklatásért. Csodákra képes.
máj. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tiltsd le, hogy ne tudjon írni. Mentsd le amiket ír, és a bizonyítékokkal jelentsd föl, hogy ez rendszeres, és nem hagyja abba.
máj. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is nem is lettél volna köteles soha szóbaállni a nőjével! Sosem értettem az ilyen idióta nőket. A palija egy szélhámos, de ő remeg érte továbbra is, elhagyni sose akarná és egyszerűbb neki a másikon leverni a balhét! Neked ehhez semmi közöd nincs! Bajlódjon ő a szerencsétlen palijával, meg csalja őt továbbra is rommá!

Tiltsd le mindenhonnan! Ha utcán odqmegy hozzád és akkorse hagy békén jelentsd fel!

máj. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalt/otthagyott noknek valami baj van az agyukkal. Az aranyfarku ferjuk/parjuk aki felrekurt, na o sosem hibas, mindig csak a harmadik, az a budos krva. Nem szeretnek erre a szintre sullyedni felnott letemre.
máj. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4 👍
máj. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!