Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miközben külön voltunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miközben külön voltunk, lefeküdt egy lánnyal,megbocsátható?

Figyelt kérdés

Májusban szakítottunk Norbival,nem beszéltünk sokáig,sok volt a vita,nem voltam én sem jó passzban.

Kettő hete írogatunk,szombaton mondta,hogy ő pénteken este lefeküdt valakivel.

Nem kért elnézést,nem mondott semmit,ami nagyon fáj

És az is,hogy ezt akkor tette meg,mikor már pénteken pont arról beszéltünk,hogy vissza fog költözni hozzám,újra kezdünk mindent,mindent új alapokra fektetünk.

És akkor másnap bammmm,ez.

Ezt meg lehet bocsátani?

Ha akkor történik,amikor nem beszélünk,rosszul esett volna,de nem is beszéltünk egymással,az más volt

Most ő keresett meg,és ezt teszi??Most,amikor már minden kezdett rendbe jönni,akkor ?!

Azzal jön,hogy nem megcsalás,mert nem vagyunk együtt.

Tényleg én látom ilyen szarul?

A szemeim dagadtak a sok sírástól,nem tudok felfogni


2020. aug. 18. 15:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
47%

"Miközben külön voltunk"

szóval akkor mi a gond???

2020. aug. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
47%
Külön voltatok.
2020. aug. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Ha azt állítja hogy szeret,és menjek vissza azt kéri,közben lefekszik mással?

Ja és aznap vette meg az új ágyat a lakásomba,mert kettőnknek nem elég ami most van.

Ez normális akkor ?

2020. aug. 18. 15:56
 4/25 anonim ***** válasza:
79%

Ezért nem hiszek én ezekben az idióta "szünetekben" meg "kicsit külön" hülyeségekben, ez majdnem mindig erre megy ki az egyik fél részéről (olykor mindkettőnél megvan) és az egész olyan gyerekes, olyan idétlen, komolytalanná teszi az egész kapcsolatot.


És mi ez a "a Norbival" dolog? Tudni kellene, hogy kik vagytok? Vagy ő "A" 'Norbi'? Te vagy az Réka?

2020. aug. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem kéne
2020. aug. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%

Nekem nem kellene vissza egy ilyen.

Aki szeret, akinek hiányzom, és éppen készül vissza hozzám, az nem botlik meg "véletlenül" egy p.nában. Annak a szexnek előzménye is volt, magyarán miközben épp veled békült, mellette felszedett egy másik csajt is.

Aztán gyorsan megd.gta, mielőtt még újra összejöttök. Szánalmas.

Biztos megvan az oka rá, miért akar visszamenni hozzád. De biztosan nem azért, mert rájött, hogy te vagy a mindene.

2020. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem csalt meg, de ha szeretne, és komolyan akarná az újrakezdést (eleve hülyeség), akkor eszébe nem jutott volna mással lefeküdni. Örülj neki, hogy időben kiderült, és nem bonyolódtatok bele jobban.
2020. aug. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ez az után történt, hogy arról beszéltetek, hogy újrakezditek és szeretne visszaköltözni, így szerintem egyáltalán nem oké, hogy lefekszik mással. Ez lenne neki az új alap? Így nem akarnám újrakezdeni. Lényegtelen, hogy most hivatalosan megcsalt-e vagy ez kiskapu és igazából nem, de ha tényleg szeretne és komolyan gondolná veled, akkor nem feküdne le mással.

Ha akkor történt volna, mikor még nem beszéltetek, akkor azt mondom persze, megbocsátható, de így nekem nem kéne.

2020. aug. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nem,ez sztem sem okés 8-as.

Pont ez a gond.

Mondom,ha abban a majdnem 2 hónapban amíg nem is beszéltünk,mert végleg le lett zárva, még én is csókig eljutottam valakivel ,de tovább nem,mert még öt szerettem

Na de hogy most,mikor rendel nekünk ágyat és lefoglal nyaralást.

Már eskü kezdek arra gondolni, hogy mivel így az orrom alá dörgölte,nem is igaz,mert épp egy nagy vitán voltunk túl.

Mert ez így nagyon hihetetlen,minden bocsi vagy bármi nélkül és hogy csak a sex miatt akart volna visszajönni hozzám,nem másért.

Mondja ezt úgy,hogy múlt héten 3 órás műsort rendezett,mert az exem szívezte a képem.

Bonyolult ember.


Azért írtam hogy Norbi mert sem a rohadt patkány,sem a köcsög f@sz nem erre az oldalra való.

Nem tudtam minek nevezzem,hát a nevén tettem,gond ?????

2020. aug. 18. 16:43
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Felejtsd el az embert, ha még együtt sem vagytok, féltékenykedik, veszekedtek, és az sem szépíti a sztorit, ha csak kitalálta a szexet.
2020. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!