Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít szerintetek az ha az egyik félnek egy meglévő kapcsolata van amit lefele épít, mert a másikkal egymásba szeretnek és azalatt az idő alatt a másik beújít a semmiből egy totál újat? Nyilván addig nem szólhat érte de vajon egyértékű?

Figyelt kérdés
30 F vagyok, sok kapcsolatom volt már melyben nem voltam mindig 100%-ig benne, sokból ezek közül átszálltam másikba, nem szép dolog beismerem, de tegye mindenki a szívére a kezét és vallja meg magának tett-e már ilyet. 2 hónapja találkoztam egy nagyon szabad szellemű és nyitott, életvidám lánnyal aki elég hamar megfogott miközben kapcsolatban voltam. A lány belém szeretett, és ha ez nem történik meg lehet komolyan sem vettem volna. A lány totál ugyanolyan volt mint én csak csajba. Ő is pasizott addig össze-vissza. Nagyon őszinték voltunk egymással, annyira amennyire én előtte még senkivel sem. Tudta azt is hogy van valakim. Először felajánlottam hogy legyünk szeretők, hiszen akkor őszinték maradhatunk, szerethetjük egymást és később kiderül merre lépünk. De mivel megszeretett és egy olyan arcát mutatta ami mégjobban levett a lábamról óhatatlanul belezúgtam én is mégjobban. Bizonygatta, hogy ő már abbaszeretné hagyni a pasizást, velem szeretne élni stb stb.. Majd elhatároztam hogy a meglévő párkapcsolatomat leépítem, mert folyamat az említett lány járt a fejemben. Egy szemét köcsögnek éreztem magam. De közben egyre közelebb és közelebb kerültünk a lánnyal már már becézgettük egymást. Néhány napra lett volna szükségem, mert sajnos nem tudok úgy szakítani senkivel hogy hidegvérrel a padlóra vágom, tudom hogy az az őszintébb, de senki nem érdemli meg szerintem, pláne utána a megtört önbecsülés stb. Szóval szerintem néha jó azért a kegyes hazugság.. A lány egyre türelmetlenebb lett, nem hitte el hogy véget vetek kapcsolatomnak és egy pasival "fenyegetőzött" hogy 1x találkozott vele de nem volt semmi, de simán lehetne meg stb... Nekem nagyon rosszul esett ez, miközben én már szinte 10%-ra leépítettem a kapcsolatomat. Majd közöltem vele hogy nem szeretném ha a pasival találkozna, mert akarom őt. De mindeközben bizonygatta hogy ő engem szeret stb.. Majd egyszer miközben iszogattunk bevallotta hogy lefeküdt vele, már azelőtt, hogy egyáltalán nekem mesélt volna róla. Mondanom sem kell, olyan szinten padlóhoz vágott ahogy szerintem még semmi soha.. Kicsit dejavu érzésem volt a sok nem őszinte kapcsolat után és kicsit úgy éreztem már a 0. km-nél egy ilyen vágányra elcsúszik az egész és átmegy kisajátítóba az addig totál őszinte és mindent egymással megosztó viszonyból. A lány mellett szóljon mutatta a beszélgetést és még mielőtt én megtudtam volna már elküldte a pasit, megmutatta neki a képünket és közölte vele hogy kb csak "használta".. Ez azért kicsit jól esett, minthogy sumákolt volna és összejárogatott volna utána is, törölte volna az üziket stb.. Én megbocsájtottam a lánynak hiszen nyilván nekem addig egy már előtte meglévő kapcsolatom volt, de mégis kicsit az zavar hogy oké hogy nekem még volt, de lefele építettem, ő meg a semmiből beleugrott egy másikba egy úgymond totál újba.. Azóta kicsit rág az ideg pláne amikor megtudtam a részleteket is. Nem tudom lehet én gondolkodom rosszul, de kíváncsi lennék mi a véleményetek és ti mit tennétek a helyemben? Köszi. 30 F

2020. szept. 1. 07:18
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
100%
Figyu, erre mondom azt,hogy karma.
2020. szept. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor úgy gondolod nem akarod folytatni a kapcsolatot, kifelé kacsintasz, sokkal jobb ha őszintén elmondod neki, mintha elkezdenéd leépíteni.


Leépítésre butaság azt mondani, hogy miatta csinálod, mert semmi haszna nincs belőle, egyedül te nyersz, mivel két nő marad melletted és ha mégse jön össze másikkal, első még mindig ott marad biztos pontnak. Elvileg korábban szeretted ezt a nőt, ha nem akarsz neki rosszat, sokkal jobb ha azonnal elmondod a dolgokat és így ő is tud tovább keresgélni és nem alázod meg.


Másik lánnyal meg zsák a foltját, valószínűleg nem te leszel az első férfi az életében, akivel szeretői viszonyban van, és kétségeim vannak, hogy hűséges maradsz hozzá. Amíg nem akarsz komoly kapcsolatot, ne hitegesd a nőket, szingliként annyi nővel lehetsz együtt amennyivel csak akarsz, ráadásul nem bántasz meg senkit.

2020. szept. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Nekem az a véleményem, hogy éretlenül viselkedtek mindketten és tulajdonképpen meg is érdemlitek egymást. Egyenértékű, amit tettetek: neked volt még valakid, neki is lett valaki más. Ja, vagy amit szabad Jupiternek, nem szabad a kisökörnek? Ugye milyen rossz, ha ugyanaz történik velünk, mint amit mi tettünk mással?

Nem sokkal vagyok idősebb, mint te, de nekem egész biztosan nem kellene olyan férfi komolyra, aki éppen kászálódik ki egy kapcsolatból. Én nagyon nem vagyok híve ugrálni egyik kapcsolatból a másikba, és a férfitól is ezt várom el.


33N

2020. szept. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem te pont nem vagy abban a helyzetben, hogy megcsalásról prédikálj.

Ezzel a csajjal majd kialakul szép ügyesen egy nyitott kapcsolat. Már most is erre játszik. Állítólag ez minden férfi álma. Hát majd kiderül. 😉

2020. szept. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Vélemény kell? Undorító, ahogy egyesek érző, lélekkel rendelkező emberekkel játszanak. Gusztustalan, hogy van ehhez bárkinek pofája.

Most megtaláltad a foltodat, érezd jól magad vele, amíg érdekes vagy a számára.

2020. szept. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"oké hogy nekem még volt, de lefele építettem"


What?

2020. szept. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen őszintén elmondhatom magamról, hogy soha életemben nem liánoztam és még kilátásban sem volt más, amikor szakítottam. Te egy utolsó gyáva szardarabként viselkedtél és egy hasonlóan féreg nővel jöttél most össze, várható volt, hogy hasonló fog történni és megérdemelted. Maradj ezzel a lánnyal örökre, csaljátok egymást orrba-szájba, legyetek boldogok és addig se mentek normális emberek közelébe.
2020. szept. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

Így van, zsák a coltját. Örülj neki, élvezd.


Egyvalamihez még hozzászólnék.

"sajnos nem tudok úgy szakítani senkivel hogy hidegvérrel a padlóra vágom, tudom hogy az az őszintébb, de senki nem érdemli meg szerintem, pláne utána a megtört önbecsülés stb. Szóval szerintem néha jó azért a kegyes hazugság."


Igen, az annnnyira jóóó, mikor ilyen "kegyesen" "megkímélnek", igazi szadista módszer. A másik nem hülye. Amíg még nem mondasz semmit, csak érezteted, hogy te már kevésbé lelkesedsz a kapcsolat iránt, majd mikor célzásokat hintesz el, amikből nem lehet eldönteni, hogy szakítani fogsz-e vagy mi a frász bajod van, addig a másik, szerelmes ember a kínok kínját átélve őrlődik, mert mindig reménykedik, hogy ez mégsem azt jelenti, amit érez: hogy haldoklik a kapcsolat, és a falat tudná kaparni, hogy véget vess végre a bizonytalanságnak, és megadd a kegyelemdöfést.

Remélem, egyszer ezt is megtapasztalod. Talán ez a lány meg tudja adni neked.

2020. szept. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
19 eves lany: "szeretem a harminc eves ferfiakat, mert mar sokkal erettebbek, nem olyan gyerekesek, megbizhatobbak, mint a korosztalyom. " jah pont, mint itt a kerdezo.
2020. szept. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Érdekelne, mivel építetted le 10%-ra a kapcsolatod..

Kicsit ismerős a sztori, mintha te lennél az exem, max az időpontok nem stimmelnek.


Tudja azóta az igazságot az exed?


Én tudom, hogy mi nők is megérjük a pénzünket. De ilyen szakitasokkal vagyok körülveve barátnők, kolléganők szintjén, plusz a saját bőrömön is volt szerencsém megtapasztalni, hogy egy férfi tök mind1 hány éves, inkorrektül, hazudozva, titkolózva "tűnik" el a kapcsolatból.


Persze tisztelet a kivételnek, ami a kommentelok alapján azért hál istennek, akad.


Majd remélem 1x én is találok egy ilyet, ha kiszenvedtem magam kellőképp a drága exem miatt, aki kb dettó Te, kedves kérdező.


Sosem akarok senkinek sem rosszat kívánni, de bízom benne, hogy a pofon, amit én nem tudtam megadnu, megerkezik a maga idejében az élet által.


Sok boldogságot a szabadszellemu ribizliddel.

2020. szept. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!