Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 42 éves férj milyen eséllyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42 éves férj milyen eséllyel tér vissza a családjához,ha egy 21 éves miatt ment el? Tapasztalat alapján.

Figyelt kérdés

2020. szept. 2. 13:55
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, az élet gondoskodik az ilyenekről. Az én tapasztalatom legalábbis ez.
2020. szept. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
100%
Majd visszakapja, nyugi, csak nem tőled, hanem a lánytól, akivel lelépett. Gyorsabban, mint hinnéd :) Te csak magaddal foglalkozz, nincs jobb bosszú a boldogságnál.
2020. szept. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:
Ő azt állítja,hogy nem a kiscsaj miatt ment el,ő csak egy tünet. Válni nem akar,rendbe akarja tenni az érzéseit,mert nem tudja,hogy mit akar. Szeret,de már nem szerelemmel(16 év után). És ő újra azt akarja érezni. Valószínű,már nem fogja.
2020. szept. 3. 12:09
 24/56 A kérdező kommentje:
45 évesen hol lehet ismerkedni?Sose néznek 35-nél többnek. Állítólag egy jó nő vagyok,de szerintem a velem egykorú összes normális és jó pasi már foglalt.Társkeresők katasztrófák!Ötletek?🙂
2020. szept. 3. 12:14
 25/56 anonim ***** válasza:
100%

Remélem hamar találsz egy igaz szívű embert akivel boldog lehetsz!

Emezt meg ne engedd vissza, mert nem érdemel meg téged!

2020. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
100%
Válj el te! Alaposan kopasz is meg mert megérdemli!
2020. szept. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
100%
#19 : Magad miatt találj új és megbízható társra. Nem lesz könnyű, de aki bezárkózik, magára marad. Kellő óvatossággal ismerkedj. Sok szerencsét kívánok.
2020. szept. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
73%

Nem fog visszamenni, ne reménykedj. A 4-es férfi külön kategória. Nem a friss pipihúsért hagyott el, hanem mert úgy érezte, nincs rá szükség. Te is keresel (talán többet is, mint ő), lakás megvan, a gyereknek (ha van) se hiányzik annyira. A férfi a tettek embere. Neki sárkány kell, neki kardfogú tigris kell, a családját fenyegető farkashorda kell, országát megszálló ellenség kell, árvíz, vagy tűzvész kell, ahol helytállhat, ahol erőn felül teljesíthet. Ahol érzi, hogy VAN. Hogy LÉTEZIK és ÉL. Ez egy nőnek teljességgel érthetetlen, hiszen köztudott, hogy a férfiaknak nincs lelkük. Jelentem, van! És 40 körül meg is kínozza őket rendesen. Ilyenkor szoktak "megbolondulni", és lelépni valami fiatal csajjal, aki mellett újra szükség van rájuk. Aki mellett újra előteremthetik a betevőt, elépíthetik az egzisztenciát, megalapíthatják az új királyságot.

Tudom, hogy le leszek pontozva, de ezt el kellett mondanom, még ha kapok érte a pofámra, akkor is. :-))

2020. szept. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
26%

*A 40-es férfi külön kategória.

**felépíthetik az egzisztenciát

2020. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 A kérdező kommentje:

Kedves Miquel!

Köszönöm az őszinte véleményed,értékelem! De hidd el,hogy én mindíg mindenben támogattam és mellette voltam,bíztattam,sőt,ha sikertelen volt valamiben én akkor is bíztattam és tök nagy büszkeséggel és elismeréssel beszéltem róla! Nem éltünk rosszul,de azért még lett volna hova fejlődnünk. Van két csodálatos gyerekünk,egy 15 éves leány és egy 5 éves kisfiú. Szerintem tudott volna kiért és miért harcolni,kardoskodni.

Nem mondom,hogy én nem voltam hibás,mert tény,hogy minket is beszippantott az a bizonyos mókuskerék,és a sok munka és az itthoni teendők után nem nagyon volt időnk egymásra. Ha én is 21 éves kis fruska lennék,akinek se kutyája se macskája,és még nincs semmi komoly gond az életében,nincs akiért felelősséggel tartoznék,akkor én is biztosan tudnék csak vele foglalkozni és csak vele törődni.De még csak nem is ez a gondom,hanem ,hogy ha nem érzi jól magát már a kapcsolatunkba,akkor miért nem mondja? Miért nem kommunikál velem erről,hogy lehessen változtatni(nem változni)? Miért kell rögtön eldobni,miért nem lehet megjavítani?

2020. szept. 3. 19:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!