Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 42 éves férj milyen eséllyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42 éves férj milyen eséllyel tér vissza a családjához,ha egy 21 éves miatt ment el? Tapasztalat alapján.

Figyelt kérdés

2020. szept. 2. 13:55
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
80%

Mindig szomorú az ilyet olvasni,mikor normális családok hullanak szét,

gyakorlatialg maga az élet miatt. A mókuskerék ahogy te is írod,bizony nem tesz jót egy kapcsolatnak sem,főleg hosszasabb idő után..

Lehet abban is valami,hogy a 40-es férfi kapuzárási pánikba esik,úgy érzi neki még ennél sokkal többre van elhivatottsága az életben....Nőknél is előjön,de érdekes hogy náluk sokkal kisebb arányban..

Az én férjem is 44 évesen csalt meg,20 évnyi hűség után.. Teljesen elmentek neki otthonról,ő sem tudta mit akar..De meg tudtam neki bocsájtani,mert elmondta hogy élte meg ezt belülről,és egyáltalán nem is ezt akarta,csak kitörni ebből az érzésből,és így sikerült...A gyerekek neki mindennél többet jelentenek,ezt előtte is tudtam,mert nagyon jó apa,és férj is..Mikor kiderült hogy mi van,elmondta,én meg mondtam neki hogy nem akarom elveszíteni,szeretem,a gyerekeknek is szükségük van rá..Aznap elment és szakított a nővel,többet nem kereste és utána is azt mondta,nagyon bánja,óriási hiba volt..Ez már 5 éve volt,nekem nem volt könnyű,de lassan túltettem magam rajta,de ehhez az is kellett hogy lássam,nem tekinget semerre,nem titkolózik,minden idejét és energiáját ránk szánja..

Sajnálom hogy a férjednek az 5 éves kisfia ennyit számít..:-( Azért még ne add fel,lehet hogy kis idő múlva ő is átfordul megint normálisba..Az meg hülyeség hogy úgy akar szerelmes lenni újra beléd hogy elhagy,és megcsal.Ő pont ugyanolyan hibás mint te,abban hogy a kapcsolat kihűlt.és igen,nem eldobni kell,hanem dolgozni azon hogy jobb legyen..Választhat új nőt új érzésekkel,mindegyikkel ez lesz bizonyos idő után,arról ne mbeszélve,hogy önmagát helyezte a gyerekei elé,ez számomra gusztustalan,és önző.Aki gyereket csinál,az nem léphet le mellőlük,főleg nem 5 éves korukban..

2020. szept. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
0%
21 éves lany vagyok, a barátom 46 éves , ugyanígy hagyta ott a feleséget miattam, nekik 3 picike gyerekük volt😊 Nem fog visszamenni hozzajuk azt garantálom 😉
2021. nov. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:

Dehogyisnem fog, mikor rád fog unni, és rájön hogy te csak egy lyuk vagy amibe űríthet.. :-D A gyerekek közétek fognak állni,ha tetszik neked ha nem.

Mert ő apa, és idő kérdése hoy feltámadjon a lelkiismerete.

Ha meg nem,akkor ugyanolyan férfiban,mint te nőben. Ostoba farok,ű meg is érdemlitek egymást... :-D Majd pelenkázhatod apucit,gyereket meg biztos nem akar többet.

2021. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
40%
Miért állnának közénk a gyerekei? Szeretjük oket😊
2021. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
Á, 32-es csak egy hobbitroll, és még csak nem is lány.
2021. nov. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
0%
35: te miket beszelsz?😂😂 Vagy csak talán szimplan faj neked is az, hogy egy fiatal lany elvette a férjemet és soha az életben nem fog visszamenni egy vén idiotahoz mint te ?😘
2021. nov. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
Mostanában tök ugyanebben a stílusban írogatsz be egy-két mondatos, átlátszóan polgárpukkasztásnak szánt szurkákat régebbi kérdések alá. De további jó leszázalékolást, ha ezt élvezed :)
2021. nov. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
50%
Egy régi kérdés alá sem írtam csak ez alá de rendben, további jo kotekedest.
2021. nov. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:

34.Az anyjukat jobban fogják szeretni mindig mint téged, és idővel rá fognak jönni ahogy nőnek,hogy te robbantottad szét a családot.

Majd utána örömködjél ribizli.

2021. nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
50%
Az lehet , de én is szeretem oket, ok már az én kis babaim, nem azé a nyomorulté aki már ex.
2021. nov. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!