Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért jelölhette ki az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jelölhette ki az összes nő Facebook ismerősét a párom?

Figyelt kérdés

3 hónapja lakunk együtt. Láttam, hogy néha nőkkel chatel és kikapcsolta hirtelen amikor észrevettem. Szóvá tettem, de azt mondta semmi fontos, nem kell aggódnom, nem találkozik velük, én vagyok neki az igazi. Többször megismétlődött, kérdeztem honnan ismeri őket. Mondta ne foglalkozzak velük, régi ismerősök és őt is zavarja, hogy ráírogatnak ezek a nők. Végül törölte az összes nő ismerősét és mondogatja, hogy én vagyok az igazi neki.

Szerintetek hihetek neki? Ha tényleg nem volt semmi azokkal a nőkkel, akkor nem értem miért törölte őket. Lehet csak ideges lett, hogy kérdezgettem? Ismertek olyan embert, aki kitörölte az összes nő ismerősét mert már kapcsolatban volt? Nekem egy kicsit gyanús, de lehet tényleg komolyan vesz engem. Ti mit gondoltok?


2020. szept. 11. 21:30
A kérdező szavazást indított:
őszinte
megcsal
29 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez nagyon hasonlít a mi esetünkre a jelenlegi barátommal. Szinte ugyanez volt,láttam hogy a volt nőjével cseveg,kérdezgettem többször is hogy beszélgetnek-e még,azt hazudta hogy nem,aztán rákérdeztem újból,azt hazudta hogy a nő írkál neki de őt nem érdekli,nem is érti miért írkál neki....aztán felb@szott,mondtam neki mutassa meg az üzenetet ha őszinte,nem volt más választása....és lebukott...ugyanúgy cseverésztek a volt nőnek nem nevezhető földi lénnyel mintha misem történt volna. Úgyhogy most letiltotta az illetőt de sajnos nem bírok már ugyanúgy bízni benne. Szerintem ha annyira semmilyen lenne a beszélgetés azokkal a nőkkel akkor nem zárná be a chat ablakot ha észreveszed. Szerintem gyengéden kérdezgesd hogy miket írkálnak neki azok a nők és ha úgy van ahogy mondja akkor nyugodtan megmutathatja neked is. Aztán majd itt kiderül.
2020. szept. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Biztos hogy sumákol.
2020. szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanilyen exem volt, meg is csalt. Állandóan csetelt nőkkel, meg elrejtette a Facebbok-ot, amint beléptem a szobába.
2020. szept. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7%
Szegény párod.
2020. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12%
Sajnálom a csávót, te egy hárpia vagy.
2020. szept. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem veled beszélget ? Én pl nem írok vissza más férfinek.
2020. szept. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!