Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a párotok törölgetné az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok törölgetné az üzeneteit, mire gyanakodnátok?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy többször rákeresett facebookon és Messengeren is egy lányra (nem ismerősök), viszont üzeneteket sose látom, hogy váltanának. Gondolom, kitörli őket. Vagy vajon rákeres valaki akárkire többször Messengerben ha nem beszélnek?

Egyébként sose látok üzeneteket nőktől, csak férfiaktól, azt is elég keveset. De a gyakori kereséseiben/beszélőpartnerek között felül mindig vannak csajok. Szerintetek ez fura?



2020. jún. 25. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Én mindig mindent törlök mindenhonnan. Nem tudom miért.

A feleségem telefonját, még sosem láttam. Azt töröl amit akar. Annak ír akinek akar. Elmúlt 18 éves.

2020. jún. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez csak természetes. Nem is azt kérdeztem, hogy a ti párotok azzal beszélhet-e aki akar.
2020. jún. 25. 22:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, gyanús, hogy többször rákeres. Egyébként a csaj profilja aktív? Tehát gyakran posztol nyilvánosan? Mert ha nem, akkor tuti írnak egymással. Ha viszont kb minden nap posztol a csaj, akkor szerintem szimplán kíváncsi, de adja magát a kérdés, miért kíváncsi rá?...
2020. jún. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

Én semmire. Párja csak a zokninak, meg a cipőnek van amúgy, ja meg még a kesztyűnek is..


Amúgy én elgondolkodnék a helyedben, honnan ez a féltékenység, valamit talán nem kap meg tőled a párod, ami miatt úgy érzed, hogy más nőnél keresné azt? Elárulod mióta vagytok együtt? Én azt jósolom, ez nem lesz túl hosszú kapcsolat..

2020. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3 éve együtt vagyunk egyébként. Más okot nem nagyon ad féltékenységre (nem szoktam ilyen lenni), maximum még annyit hogy ő egyébként az. És sokaktól hallom azt is, hogy aki nagyon féltékeny az néha magából indul ki...
2020. jún. 25. 22:58
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Az én gépemen az összes böngésző program titkosítva van, csak jelszóval lehet őket használni, meg eleve a Windows-os felhasználó fiókom is jelszóval védett, úgy hogy nálam nem lenne könnyű dolgod leskelődni.;)
2020. jún. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. 😁
2020. jún. 25. 23:15
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Én is és a párom is törli az üzijeit amik nem olyanak hogy minden nap vagy másnap beszélnek. A gyakori beszélgetésekről messengeren meg annyit hogy nekem olyanakat szokott odarakni spontán akivel vagy 6 éve nem beszéltem. A tesóm, munkatársam, barátnőm meg leghátul van,pedig rendszeresen beszélek velük.
2020. jún. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!