Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok, hölgyek! Ha lenne rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek! Ha lenne rá lehetőségetek, hogy a kedvenc hírességetekkel ágyba bújjatok úgy, hogy soha nem derülne ki a párotok előtt, benne lennétek?

Figyelt kérdés
2020. szept. 22. 10:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Soha életemben nem léptem félre. Nehogy már a Gyakorisok miatt kelljen valotlansagot írnom, h ne fájjon a lelküknek... Nem tudom hol élsz, de a helyedben nem lennék büszke a környezetemre #10.
2020. szept. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
71%
10: Persze, mert aki egy tetves féreg, annak sokszor van annyi önkritikája, hogy inkább ne szólaljon meg. Én büszke vagyok a hűségemre és valamilyen szinten magasabbrendűnek is érzem magam a hűtlenekhez és az engem hűtlennek feltételezőkhöz képest. Örömmel tölt el az ilyen "félremennétek, ahogy én, ugye?" kérdésekre azt válaszolni, hogy nem, én nem vagyok egy jellemtelen gané, aki jobb lenne, ha megdögölne.
2020. szept. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
#11: Nem csak a környezetemről írtam, hanem felmérésekről. Amiket bárki láthat a saját környezetében is... Kivéve a gyk-n. Itt elég fura helyzetek alakulnak ki. Minden csaj szent és tökéletes.
2020. szept. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Jót röhögtem én is a válaszokon:D
2020. szept. 22. 15:24
 15/23 anonim ***** válasza:
87%
Szar lehet nektek hogy nem tudtatok egyszer sem normális nőt választani. Attól még vannak hűséges nők. Mondjuk akik így beszélnek a nőkről azokkal össze sem jönnék. Nekem szerencsére normális párom van.
2020. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Az emberek humorérzéke gyakorin <<< bármi.
2020. szept. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

#15: Remelem, hogy normalis no alatt nem az itteniek szintjere gondolsz, mert az eleg kinos lenne.

Szemely szerint talaltam mar jo par normalis not.

2020. szept. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Azért az itteni férfiak is megerik a pénzüket. 98 százalékuk himsoviniszta.
2020. szept. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
#18: Miért, a nők nem? Nézd már meg itt is a pontozásokat. Egy ovis szintű "nemtaláltoknormálisnőt" beszólás felpontozva, de az erre adott válaszom 0%-on áll. Konkrétan naponta előforduló, tipikus szitu ez, ahol a férfiaknak beszólnak. És akkor van még valakinek képe leírni, hogy milyenek itt a férfiak? :D A számok alapján még mindig a nők itt a lenézőbbek, beszólósabbak és álszentebbek.
2020. szept. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én nem a pontozasokat szoktam nézegetni hanem a kommenteket, abban pedig a férfiak magasan vezetnek ahogy beszelnek/írnak a nőkről. Egységesen, minden nőről. Mintha nem létezne más csak amivel ők találkoztak.
2020. szept. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!