Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok, hölgyek! Ha lenne rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek! Ha lenne rá lehetőségetek, hogy a kedvenc hírességetekkel ágyba bújjatok úgy, hogy soha nem derülne ki a párotok előtt, benne lennétek?

Figyelt kérdés
2020. szept. 22. 10:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2020. szept. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Hidegen hagy idegenekkel a szex, még akkor is, ha híresség.
2020. szept. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ennyire raindulva egy hiressegre sem. Altalaban az ismerosi korbol jonnek csak be annyira emberek, hogy el tudjam kepzelni a szexet veluk, mert ahhoz, hogy beinduljak, sok aprosag kell a jo kulson kivul, a hangjuk, mozdulataik, nevessunk egyutt, velem hogyan viselkednek es tarsai. De veluk sem fekudnek le csak azert, mert tudom, hogy nem derulne ki, maximum ha megegyezunk a parunkkal, hogy legyunk nyitott kapcsolatban. (Ez sem vonz jelenleg, de ha netan sok-sok ev egyutteles utan szoba kerulne, lehet mashogy gondolnam.)
2020. szept. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
54%
Benne hát és ami a legjobb, hogy titkolóznom sem kellene ugyanis a férjem azt mondta, hogy azzal a pasival menjek nyugodtan bármikor és persze neki is van egy híres női kiszemeltje. 😅
2020. szept. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Dehogy lennék! Fiatalon se volt kimondott férfi szépség, de most már öreg és csúnya is. 😆

Ettől függetlenül a kedvenc színészem.

Ráadásul én se vagyok az esete, mert nem vagyok fekete.

(Lehet tippelni.)

2020. szept. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Rober De Niro
2020. szept. 22. 11:41
 7/23 anonim ***** válasza:
69%
Csak úgy nem fekszem le senkivel, ja meg nincs már párom. Szal, randi, vacsora, min. egy hónap ismerkedés, bemutat a barátainak, szüleinek, megvette az eljegyzési gyűrűt, mindezek után esetleg átgondolom. 😉😎
2020. szept. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha szingli lennék simán de így nem. Mert jó esetben az ember nem azért nem csalja meg a párját mert kiderülne hanem mert szereti.
2020. szept. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem. Nem vonzanak a népszerű emberek szexuálisan. Pontosan tudom, hogy sokan még a szarukat is megennék. Hiába kedvelek egy színészt, hiába ismerem el, hogy esetleg jól néz ki, primitív nyáladzó kutyának érezném magam egy ilyen szituációban (meg úgy általában a megcsalásról is hasonló kép jut eszembe).
2020. szept. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
14%

Az emberek (férfiak és nők egyaránt) fele félrelép. 8-ból 7 válaszoló azt írta, hogy nem. Nos, ennyire lehet itt reálisnak tekinteni a női válaszokat.

Ez azért elég szomorú. :/

2020. szept. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!