Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 30-as éveik elején járó férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as éveik elején járó férfiak?

Figyelt kérdés
Mit gondolnátok, ha a nálatok pár évvel fiatalabb feleségetek/barátnőtök egy nálatok 10 évvel idősebb férfival csalna meg? Tehát egy 40+-ossal. Mit éreznétek? Azon kívül nyilván, hogy egy ringyó. A férfiasságotokban nem kezdenétek el kételkedni vagy ilyesmi? Miért választhatott egy idősebbet?

2020. szept. 24. 12:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarnám megérteni egy ilyen ember elméjét?
2020. szept. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszed, hogy nem az illető korán rágódnék?
2020. szept. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A kor is csak egy dolog a sok közül, nem hiszem hogy eszembe jutna. Ha 10 centivel magasabbal csalt meg, akkor azon gondolkodjak el? Ha szőke hajúval csalt meg, én meg barna hajú vagyok, akkor azon is? Nem tudom miért pont a kort emelném ki.
2020. szept. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Elhiszem, persze. Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy felmerülne-e bennetek, hogy mivel tud többet egy idősebb, vagy hát főleg, hogy mivel tudtok ti kevesebbet nála. Valószínűleg nem véletlen, hogy nem a korosztályából választott szeretőt, valamit tudott neki adni, amivel levette a lábáról, és ami belőletek hiányzott. Vagy esetleg ha van itt ilyen nő, az is válaszolhat. Nem volt elég határozott, férfias a párotok? Mit kerestetek az idősebb férfiben, vagy mit találtatok meg benne, ami hiányzott a fiatalabból?
2020. szept. 24. 12:46
 5/18 anonim ***** válasza:

Őt megkérdezted esetleg?

Hogy derült ki?

Elmondta, vagy lebukott?

Tudni, honnan ismerte a fazont?

2020. szept. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

ez a sztori hátborzongatóan ismerős az enyémre.. :D

bár remélem hogy nem te vagy az.

szóval mivel női vélemény is érdekel, én a szeretőt nem "választottam".

én nem kerestem, hanem így alakult, hogy egy idősebb kezdett érdeklődni irántam.

sokkal többet nem tudott "adni" , esetleg jártasabb volt abban, hogy egy nőnek nem csak addig van igénye figyelemre, míg meg nem kapod, hanem utána is tőrödni kell a lelkével, bókolni, kedveskedni kell.

ja hát kicsit szomorú, hogy ezt egy olyan ember is meg tudta tenni, aki egyértelműen csak a szexre hajtott, de a saját párom nem, aki meg elvileg "szeret".

nálunk már problémák voltak, amikről hiába akartam beszélni, üres fülekre találtam. én próbáltam rendbehozni, javítani a kialakult helyzeten, de ez egyoldalú volt. elengedni viszont nem mertem, nem akartam, mert szerettem.

nem volt gerinces lépés, de már annyira a béka segge alatt volt az egom, önbecsülésem, annyira el volt hitetve velem, hogy én vagyok a szar, hogy beadtam a derekam, mert jó volt kicsit érezni az ellenkezőjét is, hogy igenis jó vagyok és nem csak neki, másnak is...

jöhetnek az itélkező kommentek, hogy mekkora ribi vagyok. mindenki követ el hibákat az élete során, én is követtem el, mert jobb lett volna kilépni a kapcsolatból, nem kikacsingatni. de mindenki a saját hibájából tanul ugyebár.

2020. szept. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Azon túl, hogy általánosságban átgondolnám, hol mehetett félre a kapcsolat, nem rágódnék olyasmin, hogy miért pont egy tíz évvel idősebbel csalt meg. Keresnék olyasvalakit, akinek megfelel az, amit a 30 éves önmagam nyújtani képes, és kész.
2020. szept. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, egyelőre nem nagyon nyilatkozik, hogy miért csinálta. Ő mondta el. Láttam rajta, hogy nem önmaga, kerülte a tekintetem, az érintést. Aztán egyik este zokogva elmondta. Már előttem is ismerte a hapsit, nős, 43 éves, kb. 10 éve ismerkedtek meg a közös hobbijuk kapcsán. Korábban nem volt köztük semmi, de most pár hónapja felvette vele a kapcsolatot. Azt mondja csak egyszer történt meg, és nem így akarta, csak érzelmileg hiányzott neki valami, dehát ez lett a vége. A szex rendben van köztünk. Bár tény, hogy kezdeményezhettem volna gyakrabban is, de férfiként jól esett, hogy ő is akarja velem, és hagytam, hogy általában ő kezdeményezzen. Heti 4 alkalom megvolt. Szeretem amúgy, nagyon rosszul esik, de nem haragszom rá úgy igazán, pláne, hogy saját maga vallotta be, és láttam, hogy tényleg nagyon szégyelli magát. Szóval inkább azon jár most az agyam, hogy mit rontottam el, ennyire elhanyagoltam? Tény, hogy kicsit sokat játszom pc-n, meg nem vagyok az a romantikus alkat, nem hoztam neki virágot meg ilyesmik, nem nagyon igyekeztem a kedvében járni. Lehet h tényleg belekényelmesedtem a kapcsolatba. Csak egyszerűen furcsa, hogy ilyen korkülönbséggel találta meg azt, amit belőlem hiányolt. 27 éves a barátnőm... Nem nagyon tudok most vele erről beszélni, kértem egy kis szünetet, hogy átgondoljam, hogy most mivan ilyenkor. Meg részéről is látok egy kis sértettséget. Bánja is, de mintha jogosnak is érezné, amiért nem vettem észre előbb, hogy baj van. Pfú, fingom nincs, mi a franc van.
2020. szept. 24. 13:14
 9/18 A kérdező kommentje:
6os, köszi, valami ilyesmire gondolok én is. Szeretem, de ha belegondolok, lehet h ez neki tényleg nem volt egyértelmű. A férfiasságom most a béka segge alatt érzem, eleve, hogy megcsaltak, a másik meg hogy egy ennyivel idősebbel, nekem ez is fáj valahogy, hogy ennyire gyerekes lennék esetleg? Ezért tettem fel a kérdést. Lehet h gáz, hogy férfiként ennyit agyalok ezen. :D de tényleg szeretem, és hajlandó vagyok nyitni afelé, hogy nem feltétlen csak az ő hibája.
2020. szept. 24. 13:18
 10/18 A kérdező kommentje:
És 6os, nektek mi lett a vége? Megbántad? Bevallottad? Lebuktál? Ha a párod akarta volna, rendbe lehetett volna hozni a kapcsolatot?
2020. szept. 24. 13:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!