Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 30-as éveik elején járó férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as éveik elején járó férfiak?

Figyelt kérdés
Mit gondolnátok, ha a nálatok pár évvel fiatalabb feleségetek/barátnőtök egy nálatok 10 évvel idősebb férfival csalna meg? Tehát egy 40+-ossal. Mit éreznétek? Azon kívül nyilván, hogy egy ringyó. A férfiasságotokban nem kezdenétek el kételkedni vagy ilyesmi? Miért választhatott egy idősebbet?

2020. szept. 24. 12:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Csak megcsalás volt, vagy össze is jöttek komolyan?


Ha csak megcsalás, abban nem kell értelmet keresni, az a pillanatyni szexuális vágyról szól, nem arról, hogy mennyi idős, hány éves, stb.


Ha össze is költöztek utána, akkor nyilván valami olyat talált a manusban, amit a párjában nem, de lehet, hogy ennek semmi köze az életkorhoz.



Btw, körülöttem a fiatal srác+idős csaj kapcsolatok általában fordítva érnek véget, a srác elmegy, és keres egy a nálánál 5 évve idősebb helyett egy 5 évvel fiatalabbat

2020. szept. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Szex csak egyszer volt, de előtte hónapokig ment a jópofi meg az udvarolgatás messengeren. Jóval előttem ismerte már, 10 évvel ezelőtt ismerkedtek meg a közös hobbijuk kapcsán, azt mondja akkor sokat beszéltek találkoztak, de nem volt köztük semmi, csak egy szimpátia meg vonzalom, de tettlegességig akkor nem fajultak a dolgok. Aztán idővel elkoptak egymás életéből, közben mi összejöttünk, és most pár hónapja a barátnőm kereste fel ezt a férfit, csak beszélgetés céljából, aztán 2-3 hónap intenzív dumálgatásból ez lett.
2020. szept. 24. 13:31
 13/18 anonim ***** válasza:
56%

"Szex csak egyszer volt"


"most pár hónapja a barátnőm kereste fel ezt a férfit, csak beszélgetés céljából, aztán 2-3 hónap intenzív dumálgatásból ez lett."


Maradjunk annyiban, ha te ezt így elhiszed, akkor nem csodálom, hogy elment a csaj egy felnőtt férfivel :D

2020. szept. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

#6-os vagyok.


a mi történetünk nem túl egyszerű. mi eleve szakítófélben voltunk, mikor ez történt.

majd szakítottunk és amikor személyesen is átbeszéltük a dolgokat, akkor vallottam neki be.. szóval enélkül is szétmentünk volna...

végülis folytattuk utána, néhány nehezebb hét után, azt mondta, megpróbálja túltenni magát rajta, de egy év múlva ismét szakítottunk, azaz ő szakított.

persze nem ez volt az indok, de a szakítás utáni időszakban csak-csak a fejemhez vágta, hogy én mit tettem.

amit én nagyon sajnálok és bánok, ebből most tanulnom kell nekem is, de neki is.

mert ha átgondolom a dolgokat, már tavaly sem lett volna szabad folytatni, már akkor is egyoldalúnak éreztem ezt az egészet és az újrakezdés óta sem volt sokkal jobb, csak ideig-óráig.

én minden erőmmel azon dolgoztam, hogy elhiggye, hogy ez egy hiba volt, egy rossz döntés, gyengeség.

de ő ennek ellenére sem tudja elengedni a dolgokat.

egyéni problémák is kialakultak azóta nála, szóval elég bonyoult a sztori.


én nagyon sajnálom ezt az egészet, mert azóta is szeretem, de sajnos többet nem tudok már tenni...

nem kifogásként, de ha nem csalom meg, akkor is ugyanitt tartanánk, mert sok minden megromlott sajnos ő benne, ami a kapcsolatunkra is kihatással volt.


nem vagyok benne biztos, hogy később még nem leszünk együtt, de ez a jövő zenéje..

2020. szept. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Magamban biztos nem fogok kételkedni azért, mert a társam egy riherongy, szóval nem.
2020. szept. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
40%
Szintén nő vagyok. Szerelemből jöttünk össze munkahelyen a szeretőmmel. Én idősebb vagyok mint a felesége, aki 13 évvel fiatalabb nála. Köztünk 10 év van. Tehát nem egy csitrivel csalja! Ő is idősebb mint a férjem. Ja, és nem nyújtok többet mint a neje, Ő sem mint a férjem. Sokat beszélgetünk, barátok is vagyunk. Aztán szeretkezünk. Semmi extra, ölelkezés, rengeteg csókolózás, szex. (Tehát nem arról szól a történet, hogy orál meg anál mert az otthon biztos nincs.) Mindketten elég konzervatívak vagyunk de imádunk szeretkezni. A szerelem nem kor kérdése. Egy 40-es férfi még nézhet ki igen jól külsőre. Már beszéltünk róla, hogy elválunk és megpróbáljuk együtt.
2020. szept. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nálam idősebb a feleségem másfél évvel, és konkrétan tudom, hogy amúgy kimondottan a 35-40 körüli pasik jönnek be neki inkább, én vagyok a kivétel :D Szóval nem igazán lepődnék meg. 32 éves amúgy.
2020. szept. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
76%

Lehet lepontozni..


Becsülöm a tizenhatos válaszolót !

Ha biztosan érzitek,tudjátok, hogy ő a Ő.... Akkor hajrá ! Még nincs késő...

2020. szept. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!