Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg fog csalni ezután is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fog csalni ezután is?

Figyelt kérdés

A barátommal ma egy ideje egyutt vagyok. Nagyon szeretem és szeretném ( költozük egyut, családot meg minden). De kiderült hogy megcsalt, me ép a csaj akivel megcsalt irt rám. És neki egy fele képpen hazudott rolam nekem megint másképp rola.

Ez már másodszor amikor megcsalt.

Annyit könyörgött nekem hogy szeret és nem akar elvesziteni és töbet nem hazudik nekem, 1 hét utá csak megbocsájtotam neki meg erzem hogy csak szeretem. Mit tegyek? Még mehet köztünk?



2020. okt. 10. 14:11
A kérdező szavazást indított:
csalás
szakítsak
kibékülés
67 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Elég valószínű, hogy újra meg fog csalni csak majd jobban próbálja leplezni. Ha ezt nem akarod, akkor szakíts.
2020. okt. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Igen, meg.
2020. okt. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Biztos lehetsz benn, hogy újra megteszi. Csak az idődet vesztegeted, vagy elfogadod hogy mással is dug. Te döntesz.
2020. okt. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha szeretne nem csalna meg. Egyszer még botlás, de ha többször is megtette, akkor ne számíts másra a jövőben sem.
2020. okt. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalás nem fog megszűnni. El kell dönteni, hogy belefér-e. Ráadásul nagyon disznó módon csinálja, ha rád írogat a másik csaj.
2020. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Biztos hogy idővel újra meg fog csalni. Tapasztalatból mondom hogy aki ilyen,az ilyen is marad.

Volt egy férfi aki az előttem lévő kapcsolatait is,engem is,majd akivel utánam összejött őt is megcsalta.

És nem tanult belöle.

Állitólag szeretett pedig bennünket.

2020. okt. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
Az nem 1000% hogy mindenkit megcsal, de igen valószínű. Én már hallottam olyanról, aki kigyógyult:)
2020. okt. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Meg fogja tenni többször is.
2020. okt. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Most is megcsal, csak most kicsit ügyesebben titkolja :)
2020. okt. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Igen egyetértej az előttem szólókkal, aki gyenge könnyen bűnbe esik, az nem fog megváltozni, mert nem tud.lehet hogy összeházasodtok, évekig hűséges lesz, aztán a gyerekek mellől "sírva" menekül majd a szeretője karjaiba.

Szerintem még azelött vess ennek veget hogy anyagilag is összekötnétek az életeteket vagy épp mielőtt gyereket vállalnátok. Vagy fogadd el hogy ő ilyen.

2020. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!