Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csalja meg egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalja meg egyre több férfi a terhes barátnőjét? Vagy miért lépnek félre amikor a gyerekük még csak 1-2 hónapos?

Figyelt kérdés
A környezetemben élő pároknál az utóbbi időben nagyon megszaporodtak a félrelépések amíg a nő terhes volt/vagy pedig otthon volt az 1-2 hónapos kisbabával. Nálam is próbálkozott már be olyan pasi, akinek 9 hónapos terhes volt a párja. Nem igazán értem ennek az okát. A szex hiány miatt mennek félre, vagy a terhes barátnőjüket nem kívánják? Mi a véleményetek erről?

2020. okt. 20. 18:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem inkább az a gond, hogy a nők nagy része, amint teherbe esik és gyereke lesz átváltozik anyucivá, akinek az egész személyiségét a gyerek teszi ki. Elveszítik a jellemüket és másról se lehet már velük beszélgetni, csak hogy most éppen hányszor rúgott a magzat, milyen pelenkát használnak, milyet xart a gyerek stb.
2020. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%
Még szerencse, hogy nem minden nő ilyen 😊
2020. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
85%
mert nincs vagy kevés a szex.elhanyagolják őket.ennyi.
2020. okt. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
87%
Érdekes, hogy mindenki leragadt a szexnél. Szerintem sokkal fontosabb, hogy FIGYELEMBŐL kapnak sokkal kevesebbet abban az idősakban a férfiak, ezért jellemzőbb a megcsalás.
2020. okt. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a másik oldalt is érdemes megnézni, hogy a férfi mennyit segít be otthon... sokszor az van, hogy a nő dóga a gyerek, aztán csodálkozik a pasi, hogy 8 óra munka után hazamegy, a nő még utána ott molyol a gyerekkel, aztán nem lesz egy friss szexbomba este 8ra...
2020. okt. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
84%
Természetesen. Szerintem senki nem hibáztatja itt a terhes/frissen szült nőket.
2020. okt. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Tessék így tisztábban lehet látni a dolgokat :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2020. okt. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
81%
Nekem terhesseg alatt végig fajt a szex. Utána meg pláne. Nem gyógyult a gathegem, ahogy kell. Nemhogy 6 hét, 6 hónap volt mire helyre jött úgy ahogy. 9 hónapos a gyerek meg mindig faj egy kicsit. A havi egy “nézzük meg sikitok e meg ha megpróbáljuk” nem igazán számít szexnek... gozom nincs megcsalt e a ferjem, de ha van esze, diszkréten intézi. Nekem se ez volt az álmom kislanykoromban, hogy több mint egy évig szar, fájdalmas szexben legyen részem. Hadd ne sajnalgassam meg ot is.
2020. okt. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Pedig inkább a terhes nők szoktak félre lépni...
2020. okt. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
56%
Nem bírnak magukkal. Mint az óvodás gyerekek, sérelmezik, hogy jaaaj, nekik nem jutott figyelem, törődés, szex, akármi. Szegények... Egy várandósság, egy szülés és egy csecsemő, majd totyogó ellátása (+ mellette többnyire a házimunka is) elvégre semmiség, igazán beleférhetne, hogy "apa" mellette továbbra is 100%-ot kapjon mindenből. Ha nem fér bele, az zéró toleranciás, és gyorsan keresni kell mást, aki megadja, mert hát jár.
2020. okt. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!