Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha friss egy kapcsolat 2hónapo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha friss egy kapcsolat 2hónapos, akkor ha az egyik fél bajba kerül, kötelessége a másiknak segíteni?

Figyelt kérdés
Az anyuka 2gyereke van és egy új kapcsolata. Kitették az albérletéből de semmilyen támogatást nem kap új párjától.Állítőlag nagyon szereti de a szemébe megmondta nem tud segíteni oldja meg ahogy tudja.Az anyukának van munkahelye, csak nem sierült még találni neki és nincs hova mennie.
2017. jún. 11. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem, de ha az anyuka helyében lennék, levonnám a következtetéseket. Valahol megértem ha nem akar egyből segíteni valaki, de nagyon rosszul jönne ki és nem tudnék többet úgy ránézni.
2017. jún. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azert is a kérdés mert sok ismerőse első kérdése az hogy miért nem segít a párod? És ilyenkor meg csak próbál magyarázkodni...érdekes helyzet
2017. jún. 11. 13:20
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés: az anyuka miért nem a rokonaitól kért segítséget és miért pont egy két hónapja megismert személytől?

Szülei még élnek az anyukának?


A srácot is meg lehet érteni, hisz nem az ő problémája, alig ismerik egymást. Mégis miben tudna ő segíteni? A nő azt szerette volna, ha a srác befogadná? Leányálom.


Miért tették ki az albérletből? Lehet nézni a neten albérleteket sürgőséggel, addig meg valami nagyon olcsó apartmanban lakni.

2017. jún. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ui.: vagy olyan haverokhoz elmenni, akiket már régebb óta ismer.
2017. jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy már volt rossz tapasztalata..

Én összejöttem egy lánnyal, pár hétre rá "bajba került",

persze segítettem rajta anyagilag.

Ennek nem volt vége, mindig anyagi problémái voltak, és mindig nekem kellett segítenem..

Tanultam a történetből, ha valaki pénzt kér, azt pattintom..

2017. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Legyen jó baleset biztosìtásod mert egyszer belefuthatsz olyan pasiba aki miatt balesetet szenvedsz ...
2017. jún. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
2 hónap valóban nem sok idő, de ha már kapcsolatban vagytok, és kimondja, hogy szeret, akkor azért nagyon is illene segíteni valahogy. Ha nem is pénzzel és szállással, de ötletekkel, keresésben való segítséggel mindenképpen. Itt azért kiütközik, hogy a szép szavai mögött nem sok van...
2017. jún. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6os vagyok...nem ide ment a vàlasz. De ide is ìrok. 1gyerekes anyuka nálam is hasonlóval próbálkozott.
2017. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Gondolom anyuka valahol sejtette, hogy kipakolják az albérletből. Ő meg ilyen helyzetben kezd el párt keresni magának? Talán nem véletlenül....

Tele vannak ilyen "szegény" anyukával a társkeresők.

Sajnálom őket, de nem így kellene megoldani a problémát.

2017. jún. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az anyuka nem anyagi segítségre vár meg hogy odaköltözzön. Es nem is akart kapcsolatot ez csak úgy megtörtént.A ferfi nagynenjenek tobb lakása is van amiket kiad, pl.most is felújították egyet
2017. jún. 11. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!