Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt már olyan, hogy..?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy..?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy megcsaltátok a párotokat? Minden előítélet és gyűlölködés nélkül, érdeklődésből kérdezem. Érdekelne, hogy miért tettétek és megbántátok-e, illetve, hogy elmondtátok-e. És ha elmondtátok, hogyan, és milyen érzés volt.

2020. nov. 1. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem volt. Nem a párom miatt, mert néha olyan embereket szedtem össze, hogy a fejemet fogom... De nekem ehhez nincs pofám, nem akarnák magam látni egy ilyen helyzetben, szerintem baromi szánalmas és kínos. Olyan érzéssel tölt el, mintha annyira csóró és igénytelen lennék, hogy szemetesből enném ki más megrágott ételmaradékát. Mindkét képtől rosszul vagyok és nem akarok soha ott kikötni, hogy ilyenekre szoruljak.
2020. nov. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Volt. A legtöbbször nem volt különösebb oka csak adott volt a lehetőség. Nem kell ebbe túl sokat belegondolni.
2020. nov. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Saját magamat köpném szembe vele, hiszen én választottam a férjem, én döntöttem úgy, hogy mellette kitartok, bármi van. Hála Istennek, 20-on pár év után is fülig szerelmes vagyok belé, így eszembe sem jutna másra fanyalodni.
2020. nov. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Volt egyszer. Nem bántam meg. Nem buktam le és nem mondtam el.

N

2020. nov. 2. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%

Majdnem minden tartós kapcsolatomban félreléptem.

A rekordom az volt amikor az élettársam mellet két barátnőm és egy szeretőm volt egyszerre.

Sohasem én kerestem a bajt.Sohasem volt meg az a fajta bizalom és odaadás ami meggátolt volna benne.

A férfi X idő után addig marad hűséges, ameddig nem akarják hülyére venni. Ha nem kapom valamilyen szinten azt amit érzelmileg,és szexuálisan nyújtok: Bepótolom mással.

Ha elvek miatt és nem gátlásokból kifolyólag "veszteséges" a kapcsolatom;el is mondom.

Iszonyatosan jó érzés amikor az egó darabjaira hullik, hirtelen így vagy úgy de fontosabb leszek mint a feminizmus,vagy a frigid barátnők véleménye.

Mindazonáltal szörnyen vágyom egy normális és kölcsönösen kielégítő kapcsolatra. Amikor már tudj isten hanyadszorra van az ember többszörös párhuzamosságban: nem annyira buli,mint amennyire szomorú.

2020. nov. 2. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Eszembe nem jutna....

Felköpnék és aláállnék, ha csak a gondolata is megfordulna a fejemben.


Én választottam a férjemet. Ugy mentem hozzá, hogy tisztában voltam minden negatív tulajdonságával, ismertem már monden rigolyáját, tudtam mit várhatok el tőle. Ha nekem ez nem lett volna elég, akkor nyilván nem állok meg mellette. Ha nem működne az idő múlásával, ne adj isten, akkor pedig lezárnám ezt a kapcsolatot és utána állnék tovább. (Persze elötte mindent megtennék, hogy helyrehozzuk)


Szerintem az életben nincs nagyobb gerinctelenség, mint a megcsalás. Mikor a párod vakon bízik benned, szeret, te pedig mégis hátbaszúrod egy ilyen cselekedettel. Ez számomra gusztustalan, elítélendő dolog.


Mondom ezt úgy, hogy exemmel 5évig voltam együtt. Tényleg minden jó volt a kapcsolatunkban (látszólag) építettük a jövőnket, közös lakás, már a gyerekvállalásba is belefogtunk. Tényleg részemről maga volt a boldogság ez a kapcsolat. Majd egyik pillanatról a másikra megváltozott minden, szakítottunk. Utólag kiderült, 14 lánnyal csalt meg az 5 év alatt. Én naív kis szerelmes, pedig semmit nem érzékeltem ebből.

Ez az önbizalmamat taccsra vágta. A mostani kapcsolatomra is hatással van, nem tudok úgy megbízni a ferjemben a mai napig, ahogy azt kellene.

2020. nov. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Miért a szentek válaszolgatnak erre a kérésre. A kérdés azokhoz szól akik megcsalták a párjaikat!
2020. nov. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Még tini koromban igen. Még csak nem is szexuálisan, de volt hogy mással csókolóztam, miközben barátom volt. Akkor az volt az oka, hogy lapos volt a kapcsolat, de még nem szakítottam. Viszont ahogy megtörtént a csók mással, szakítottam.

Most felnőtt fejjel, komoly kapcsolatban nem tudnám elképzelni ugyanezt.

2020. nov. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!