Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vannak a gyakorin hackerek?...

Vannak a gyakorin hackerek? Volt ilyen tapasztalat? Olyan érdekes hogy mindig akkor fagyogat le a gépem órákra napokra, ha valaki huh de gazdag sikeremberrel nem vagyok egy véleményen.

Figyelt kérdés
Utána 1-2 nap után megjavul, és nem fagy le szinte sose hónapokig megint. Lehet véletlen egybeesés, de olvastam már korábban kérdéseknél hogy ilyesmit beígértek valakinek.
2020. júl. 25. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Az oka egyszerű: paranoiás vagy.
2020. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Próbáld ki hogy ha nem provokálsz az oldalon, hanem rendesen használod akkor is ezt csinálja-e a géped.
2020. júl. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Ezt a Mentális egészség rovatba légy szíves átteni.
2020. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
A hackerek kivételesen okos emberek akik javarészt tisztában vannak tetteik következményeivel. Nem valószínű, hogy egy ilyen ember bűncselekményt fog elkövetni csak azért, hogy megijesszen.
2020. júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Argloss ***** válasza:
80%
Nézd meg a weblapkészítés kategóriát. Vannak benne durva dolgok.
2020. júl. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jól van, örülök neki, csak valaki egy kérdésnél egy-két embert ezzel ijesztgetett, nem engem, hanem mást. Nem tudtam csak menőzött e. És mivel látom milyen összegű fizukat írnak be egyesek büszkélkedés gyanánt a gyakorin, gondoltam megkérdem az informatika rovatban, mert mittudomén ezek hogy s mint élnek. Nem szeretem tényleg a kőbunkó gazdagokat, és ezt ők szépen észre is veszik rajtam, aztán "megbántódnak".
2020. júl. 25. 20:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#4: Már csak azért sem, mert ezzel egyszerre két rendszer ellen követne el bűncselekményt, és tekintve, hogy idehaza még a biztonsági rések etikus feltárásáért is meghurcolnak, senki nem fogja a szakmai jóhírét, és a szabadságát egy návtelen senki miatt kockáztatni.

Egyébként nem is nagyon tudná. Már az is komoly nehézségeket okoz, hogy hogyan lehet egy válaszoló gépét megtalálni. Az üzenőrendszer jól védett, plain text üzenetekben csöppet nehéz lenne kártékony kódot a célszemélyhez eljuttatni.

2020. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
itt a hekkerek csak felpontozzák a válaszokat.......
2020. júl. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na most kiírta 3-szor hogy támadás ártalmatlanítva... Csak a gyakori volt nyitva meg az időjárás, levelezés... Nem tudom mi ennek a technikai háttere, de tényleg emlékszem emberekre akik itt nagy vitáknál a vitapartnereiknek ezt lengették be(nem nekem). Furcsa emberek vannak. Nem bírják elviselni ha valaki más véleményen van mint ők?
2020. júl. 26. 17:22
 10/10 anonim ***** válasza:

" de tényleg emlékszem emberekre akik itt nagy vitáknál a vitapartnereiknek ezt lengették be(nem nekem)."


Ezek csak szánalmas szájhősök. :)

2020. júl. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!