Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nős férfiak! Jól látom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfiak! Jól látom, hogy nagyrészt ezért csaljátok meg a feleségeteket?

Figyelt kérdés

Munkámból adódóan inkább férfiakkal kerülök kapcsolatba mint nőkkel.

Leírom amit gondolok: Amelyik csal, vagy tartós viszonyt folytat: szereti a feleségét, bármilyen ellentmondásos ez így. Otthon ők a legjobb férjek, a legjobb apák. Ők azok akik lesik az asszony minden kívánságát, sokszor még erejükön felül is. A feleség vagy eleve egy dominánsabb hölgy vagy éppen a férfi rajongva szeretése teszi azzá. /Hiszen ezt az embert maga alá rendelheti./ A férfi sokat ad: Törődést, szeretetet minden mennyiségben, a pénzét, az idejét /meccset nézne de az asszony más programot talált ki./ A nő szintén "jó feleség" a maga módján. A háztartás, gyerekek menedzselése és jellemzően, hogy mindent megtesz az ágyban működőképessé teszi a kapcsolatot. Csakhogy uralkodik! A férj érzi sokkal többet ad bele. Főleg a közös kasza, a férfi a többszörösét teszi bele, ezzel az asszony pénzügyi mozgástere megnő, még férjnek a szükségleteire kunyerálni kell. Sok feleség adu ásza, házasságban minden közös kell legyen. Ideértve a facebook jelszavát, meg ami technikai dologhoz hozzáférés kell. Férj besokall. A lelkizősebbek ilyenkor válságba kerülnek. Hiszen minden a legnagyobb rendben, az asszony hűséges és jó anya! Aztán képbe kerül egy nő, aki otthon el van hanyagolva vagy független és jön a megcsalás. Aminek nem más a lényege mint a BOSSZÚ, kompenzálás. A szeretői viszony a kölcsönösségen alapul. Egymás kielégítse testileg jobb esetben lelkileg is. És ingyenes! -legalábbis az a pasi nem áldoz rá anyagiakat aki otthon is megkapja a szexet, nem kimondottan ez az oka a hűtlenségének-. Nincs ellenőrizgetés, elvárás,általában Ő diktál. És itt áll helyre az egyensúly.

Vélemények?



2020. nov. 2. 10:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
nem tudom minek háborodott fel, hogy jaj fogyatékos, nehogy már egy kalap alá vegyme őket. Pedig egy nő, akinek hiányzik mondjuk egyik lába térdtől lefelé, az egy szinttel lejebbi fogyatékos kategória mint ő. egy egészségesnek meg a kérdező egy szinttel lejebbi egészségkategória, mert krónikus beteg. Szóval szerintetek egy egészséges nő, válasszon egy oylan mint a kérdező, aki egy szinttel alatta van egy egészségesnek, de a kérdező már nem választna egy olyan nőt, aki szintén egy szinttel ő alatta van. Hogy is van ez?...
2020. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"10-es te gyökér... 🤦‍♂️ Inkább töröld magad erről az oldalról te hülyegyerek, mert még ahhoz is hülye vagy, hogy elkezdj egy vitát."


Nem akarok semmilyen vitát kezdeni veled. Nem vagy azon a szinten.

2020. nov. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
33%

Veled is beszélgetek 20-as...:)

Majd elküldöm azok kérdések linkjeit ahol egy nő panaszkodik egy nőre. Meg fogsz lepődni... Nem győzől olvasni..

Egyszerűen ilyenek vagytok. Nem tudom, hogy miért. Uralkodni akartok, mint a kérdező feszegette a kérdésében. Szerintem azért nem bírjátok a párotok nő rokonait, mert ők ismerik a dőrgést. Tudják, hogy milyen praktikákkal tették tönkre az ő párjaikat. Pl:anyós az apóst. Muterotok, a faterotokat, stb.. S ahogy a mondás tartja, két dudás egy csárdában.. :)

A feleségem is szikrákat vet mikor a húgommal beszélgetek.. (ikerházban lakunk velük, 20 éve).

Nagyjából tudom miről beszélek.

2020. nov. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Szerintem azért nem bírjátok a párotok nő rokonait, "


Jajj, csak ez a butus általánosítás megy. Van ám após-vej vita is bőven.

Mellesleg én jóban vagyok a párom nőrokonaival, anyukája, tesója, stb.

Nem akarunk uralkodni, csak azt nem hagyjuk, hogy uralkodjanak rajtunk. A kérdező azt már természetesnek vette, hogy a férj uralkodik. Na itt keveritek ostobán a dolgokat.

2020. nov. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!